Fot. Strzały na Fairwayu

Mateusz Gradecki już szykuje się do kolejnego startu w Maroko.

Mateusz Gradecki po trzech rundach Open Madaef 2018 uplasował się na dzielonym 38. miejscu. Przed nim jeden dzień przerwy i 1 marca wystartuje w kolejnym turnieju z cyklu Pro Golf Tour, Open Palmeraie Country Club 2018.

Pole golfowe Pullman El Jadida należy do jednych z najtrudniejszych w całym cyklu Pro Golf Tour. Nie powinno zatem dziwić, że na tablicy wyników nie było widać wiele „minusowych” wyników. Po pierwszej rundzie wśród nielicznych z rezultatem poniżej par byli też :Mateusz Gradecki, Niemiec Hinrich Arkenau – zwycięzca Sierra Polish Open 2016 oraz Holender Dylan Boshart. Wszyscy trzej objęli prowadzenie z wynikiem -3.

Polakowi jednak nie udało utrzymać się tej pozycji. Drugą rundę zakończył z wynikiem +8, co oznaczało ostry spadek w klasyfikacji. W trzeciej rundzie udało mu się poprawić o dwa uderzenia względem dnia poprzedniego. Z sumą 227 (+11) zakończył rywalizację w drugiej połowie stawki. Triumfował Robbie Van West z Holandii (215, -1).

Wyniki Open Madaef 2018: TUTAJ.

Mateusz będzie miał jedne dzień przerwy, aby przemieścić się w okolice Casablanki, gdzie w czwartek rozpoczną się zawody Open Palmeraie Country Club 2018 na polu Palmeraie Country Club. Na początku lutego Mateusz grał już tam dwukrotnie: podczas Open Prestigia 2018, gdzie uplasował się na 5. pozycji oraz Open Casa Green Golf, w którym zajął 56. miejsce.

Livescoring Open Palmeraie Country Club 2018: TUTAJ.

Więcej o Pro Golf Tour na oficjalnej stronie pro-golf-tour.de.

 

Źródło: PZG

Fot. Strzały na Fairwayu

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni