Kontakt

Jeśli jesteś przedstawicielem mediów zainteresowanym Golf Channel Polska, prosimy o kontakt, adres: kontakt@golfchannel.pl.

Jeśli chcesz współtworzyć serwis golfchannel.pl, jeśli chcesz zobaczyć w Golf Channel Polska szczególne programy lub jeśli chcesz podzielić się z nami uwagami na temat ramówki lub tej strony internetowej – wypełnij formularz lub wyślij mail na adres: kontakt@golfchannel.pl

Kontakt Więcej informacji o formach i możliwościach współpracy, kontakt dla przedstawicieli mediów.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora Golf Zone Sp. z o.o. (KRS 0000563570) z siedzibą w Warszawie w celu obsługi mojego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania.

 

Osoby zainteresowane Polityką Prywatności, Polityką Cookies oraz Regulaminem Serwisu i Warunki Używania Serwisu prosimy o wejście na stronę TU.

Nadawcą programu “Golf Channel Polska” jest Golf Zone Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie (71-314 Szczecin) przy ul. Romualda Traugutta 147, KRS 0000563570, NIP 9512394490, REGON 361812215. W skład Zarządu Spółki wchodzi Pan Karol Warda pełniąc funkcję Prezesa Zarządu. Beneficjentem Rzeczywistym Spółki jest Pan Michał Winnicki, będący większościowym wspólnikiem Spółki (posiada 96,7% udziałów).

Organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa). Podmioty z Grupy MWE Networks jako nadawcy podlegają jurysdykcji Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Partnerzy oficjalni