PB CUP

III PB CUP

Przed nami już trzecia edycja golfowego wydarzenia sezonu – turniej PB Cup. „Puls Biznesu” jako marka mająca ogromne doświadczenie w organizacji najwyższej jakości wydarzeń dla świata biznesu, po raz kolejny podjął się trudnego, ale ogromnie pasjonującego wyzwania – stworzenia wyjątkowego turnieju golfowego, który zapewni rywalizację na najwyższym poziomie. Partnerem medialnym turnieju jest Golf Channel Polska.

 

PREMIERA relacji telewizyjnej w Golf Channel Polska, w środę 30 czerwca o 20.30.

 

 

Na polach golfowych całej Polski poznaliśmy wyłącznie pozytywnych i uśmiechniętych ludzi, których pasją jest sport. Nie mamy więc wątpliwości, że spędzenie wspólnie dnia będzie dla nas wszystkich przyjemnością i znakomitą zabawą. Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Państwa do sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie i wspólnej zabawy w trzeciej edycji turnieju PB Golf Cup, organizowanego przez trzy prestiżowe marki: Mastercard, Santander Bank Polska i dziennik „Puls Biznesu”.

W pierwszej edycji dopisała nie tylko pogoda (rywalizacja toczyła się w 35-stopniowym upale), ale i uczestnicy. Pula dostępnych miejsc wyczerpała się bardzo szybko, a lista rezerwowa z dnia na dzień była coraz dłuższa. W rywalizacji wzięło ostatecznie udział 115 zawodników (ze 116 zgłoszonych do turnieju). Zainteresowanie wydarzeniem okazało się olbrzymie – taką frekwencję osiąga się przy najbardziej prestiżowych turniejach. Potwierdziliśmy to także za drugim razem – w naszym turnieju zagrało aż 120 osób, czyli dokładnie tyle ile jest w stanie pomieścić pole w Sobieniach Królewskich. Drugi rok z rzędu pogoda postanowiła utrudnić rywalizację – tym razem gracze zmagali się ze strugami deszczu. Ale – jak mówi stare golfowe powiedzenie – nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani golfiści. Mamy nadzieję, że 12 czerwca – niezależnie od pogody – spotkamy się równie licznie i przystąpimy do sportowej rywalizacji w równie wspaniałych nastrojach, jak przy poprzednich dwóch edycjach. Zapraszamy!

 

Zapewniamy:

 • bogate pakiety startowe – a w nich m. in. czapka i 2 zestawy piłek Callaway
 • ciekawe i wartościowe golfowe oraz pozagolfowe nagrody
 • rodzinną i przyjazną atmosferę – zapraszamy na pole z osobami towarzyszącymi
 • piknik golfowy w formule open (dla zawodników)
 • trochę niecodziennych niespodzianek za indywidualne osiągnięcia
 • konkurs puttowania podczas pikniku w emocjonującej formule pucharowej z bardzo cennymi nagrodami – gwarantujemy niezapomniane emocje
 • punkt fittingowy znanych marek podczas turnieju i pikniku
 • degustacje wybornych win z najlepszych winnic europejskich prowadzone przez Premium Wines Europe
 • „winne” quizy z nagrodami prowadzone przez sommeliera Premium Wines Europe
 • 2 musujące dołki, na których czekają na Was wyborna katalońska cava i szampan z jednego z największych Domów Szampańskich we Francji
 • akademię golfa dla osób towarzyszących, by w przyszłorocznym turnieju mogli zagrać razem z nami
 • sprawną organizację i znakomitą atmosferę

Liczba miejsc ograniczona. Do zobaczenia w Sobieniach 12 czerwca.

WAŻNE – turniej PB Cup spełnia kryteria rankingowe Polskiego Związku Golfa.

Zapisy: https://www.pb.pl/pbcup/#

PREMIERA turniejowej relacji telewizyjnej: w środę, 30 czerwca, o 20.30, w Golf Channel Polska.

Zapraszamy!

 

Materiały: Puls Biznesu

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni