Feherty: Sergio Garcia i Rafa Cabrera-Bello

 

Kiedy na jednej sofie zasiada dwóch krewkich Hiszpanów – gwiazdorów światowego golfa, którzy przepytywani są przez uroczo zwariowanego Irlandczyka i gospodarza najsłynniejszego golfowego Talk Show na świecie – musi być ciekawie!

Sergio Garcia – po milionie prób, wreszcie zdobył swój pierwszy turniej wielkoszlemowy, a Rafa Cabrera – Bello to aktualnie 31 gracz na świecie, posiadający na koncie trzy zwycięstwa European Tour. Wspólnie stanowią niesamowity i budzący postrach duet, zwłaszcza w rozgrywkach Ryder Cup. Feherty dobrze wie jak wydobyć z tego wybuchowego zestawu to co najlepsze!

 

 

Rozmowa jak zwykle podąża nieprzetartymi szlakami. Spytany co najbardziej ceni w swoim koledze, Sergio odparował: „Oczywiście jego wspaniałe ciało”, później  nieco doprecyzowując i rozszerzając niespodziewaną ripostę.

 

 

Rafael z pasją opowiada o swoim pierwszym Ryder Cup. Sergio relacjonuje jak Mark Calcavecchia po utopieniu kilku piłek, w furii rozerwał kieszeń i połowę nogawki swoich spodni oraz jak on sam się zagotował, grając podczas Masters trzynaście uderzeń! Od samych zainteresowanych dowiemy się skąd wziął się pseudonim El Nino i jakiego pseudonimu na pewno nie chciałby mieć Rafa oraz  jak sprawy się mają, od czasu kiedy w ich życiu pojawiły się żony …

Wszystko to i wiele więcej w Feherty Show.

 

To trzeba zobaczyć!

Partnerzy oficjalni