Zapraszamy na relację z PZPN Golf Invitational!

PZPN Golf Invitational to przedsięwzięcie łączące ze sobą dwa światy, połączone jednym wspólnym elementem – piłką. Piłki są różne, ale emocje, jakie wywołują są w obu przypadkach podobne, nierzadko skrajne! W golfa lubią grać piłkarze, a piłką nożną interesują się wszyscy, tak więc połączenie tych dwóch dyscyplin sportu wydaje się oczywiste. Prezes PZPN Zbigniew Boniek zaprosił gości związanych z PZPN i golfem, by podczas 2. Turnieju PZPN Invitational rywalizowali w radosnej atmosferze o puchar Prezesa PZPN, na jednym z najpiękniejszych pól w Polsce – Rosa Private Club pod Częstochową. Organizatorem turnieju był nieoceniony Sławek Piński.

Na turnieju zameldowała się też ekipa Golf Channel Polska, która pod postacią wcielającego się w nową rolę latającego reportera – Adama Mitukiewicza robiła spory ruch na łączach. Adam przemieszczał się z prędkością światła z jednego końca pola na drugi, przeprowadzał szybkie, nieoczywiste i ekscytujące wywiady z uczestnikami turnieju i oczywiście z samym Prezesem Bońkiem oraz wprowadzał szeroko pojęty, pozytywny ferment. Wszystko to filmowała niezawodna ekipa pod wodzą Lajana – znanego i lubianego basisty Afromental oraz oczywiście świetnego i bardzo zapalonego golfisty w jednym!

Całe przedsięwzięcie miało dość wybuchowy przebieg z powodu potężnej burzy, która  spowodowała przerwanie gry i w efekcie zakończenie całego wydarzenia po kilkunastu dołkach, zamiast po planowanych osiemnastu.

W turnieju wzięła udział cała armia golfistów. W akcji można było podziwiać między innymi: Zbigniewa Bońka, Tadeusza Drozdę, Roberta Rozmusa, Panów Wójcików z kabaretu Ani Mru Mru, Braci Ligockich, Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego, Mariusza Czerkawskiego, Piotra Gąsowskiego. W turnieju wystąpili również: Jarosław Sroka – prezes PGA Polska, założyciel Golf Channel Polska – Marek Sowa, Arkadiusz Muś – właściciel pola golfowego Rosa Private Club, który udzielił turniejowi wspaniałej gościny.

Szczególnie ekscytującym punktem programu były tricki golfowe w wykonaniu samego Zbigniewa Bońka (!) oraz Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego. Adrian tak bardzo wczuł się w nową rolę, że aż złamał shaft swojego drivera podczas wykonywania jednej ze sztuczek, a główka drivera przeleciała na druga stronę jeziorka…

Premiera relacji z PZPN Invitational w Golf Channel Polska w środę 22 listopada, o godzinie 19.00.

 

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni