„Katedra Igloo” w Inuvik, w Kanadzie Dostawca: PAP/DPA.

Podróż aż za Arktyczne Koło Podbiegunowe!

Rozpoczynamy nową dokumentalną serię, pt: „ Arktyka: najdłuższa podróż.” Po roku planowania, trzech przyjaciół zabiera urnę z drewna wiśniowego z prochami kumpla i wyrusza kamperem z Chicago w kierunku Arktycznego Koła Podbiegunowego, by zagrać ostatnią w życiu wspólną rundę golfa.

Nasi bohaterowie mają do przejechania prawie 9000 kilometrów z Chicago do Inuvik, znajdującego się na północno-zachodnich krańcach Kanady, około 200 kilometrów za Kołem Podbiegunowym. Ta licząca kilka tysięcy mieszkańców miejscowość oddalona o około 100 kilometrów od Morza Arktycznego i słynie też z niezwykłej architektonicznie „Katedry Igloo”.

Na końcu drogi trójki przyjaciół znajduje się trzydołkowe, pozbawione trawy pole golfowe, gdzie postanowili odbyć swoją mityczną rundę golfa. Panowie muszą radzić sobie z najróżniejszymi problemami, w tym zdrowotnymi. Wszyscy są w wieku zdecydowanie emerytalnym i przy wszystkich różnicach ich dzielących na pewno łączy ich wzajemna miłość oraz wspólna gra w golfa przez ponad 20 lat!

To opowieść o przygodzie, przyjaźni i zwycięstwie!

Na premierę pierwszego odcinka zapraszamy we wtorek o 21.00, do Golf Channel Polska!

Zobacz przygodę ich życia!

 

Napisała: Katarzynka

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni