Fot. Silesia Business&Life Golf Cup

Za nami Silesia Business & Life Golf Cup.

Silesia Business & Life Golf Cup kolejny raz zawitała do Sierra Golf Club. Turniej ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem w środowisku golfowym. Przybywają na niego zawodnicy z różnych regionów Polski, jak również z Rosji, Niemiec i Hiszpanii.

Wydarzeniu zawsze towarzyszy wysoki poziom sportowy i fantastyczna atmosfera towarzyska, a dodatkową dawkę dobrego humoru zapewniła wspaniała,  słoneczna pogoda i błękit nieba. Każdy z uczestników otrzymał od organizatora podarunki od Srixona, upominek od partnera – Golf Team oraz pamiątkową imienną zawieszkę na torbę golfową.

Zawodnicy podczas obu rund mieli zapewnione napoje i catering, na pierwszym i dziesiątym tee, a bonusem był serwis jeżdżący po polu z zimnymi napojami i zmrożonymi ręcznikami. Podczas turnieju zostały rozegrane dodatkowe konkursy hole in one, z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak: tygodniowy golfowy wyjazd na Teneryfę, sprzęt marki Srixon o wartości 10000 zł, 6000 butelek wina firmy Gevelli. Jeden z golfistów był bliski wygranej wycieczki, gdyż jego piłka odbiła się od flagi, niestety nie wpadła do dołka

Inne konkursy to longest drive i nearest to the pin. Nagrody ufundowali : 4Dent, Gevelli i Ballantines. Turniej został zakończony ceremonią wręczenia nagród. Dwie główne nagrody – tygodniowe wyjazdy golfowe na Teneryfę, zostały wręczone dla zwycięzców pierwszych miejsc w kategoriach Stableford Netto HCP 0-18 oraz Stableford Netto HCP 18,1-36,0.

Golfiści z czołówki każdej z kategorii otrzymali także kwalifikację do turnieju finałowego Silesia Business & Life Golf Cup 2018. Partnerami mediowym tego wydarzenia, jak i następnych,  jest Golf Channel Polska, TopGolf i na ich stronach oraz serwisach społecznościowych można na bieżąco uzyskać informacje o naszych turniejach.

Gratulujemy zwycięzcom! 

 

Strokeplay Brutto          

  1. Marcel Benbenek 159
  2. Marek Garboliński 164
  3. Tomasz Wolf 166

               

Stableford Netto 0-18  

  1. Alexander Lubinskiy 85 pkt

     2.Jan Czachowicz 84 pkt

  1. Mikhail Smolsky 79 pkt

Stableford Netto 18,1 – 36          

1.Monika Kubiak 86 pkt

2.Anna Bagińska 80 pkt

3.Renata Cebula Jawińska 77 pkt

Najlepsza Kobieta – Aneta  Czerwińska 77 pkt 

 

Źródło: Silesia Business & Life Golf Cup

 

Źródło: Silesia Cup

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni