XXI TURNIEJ GOLFA EUROBUILD CEE

Eurobuild CEE zaprasza na kolejną, już 21. edycję turnieju, która tak jak rok temu zaplanowana została w maju. Niezmiennie miejscem zmagań będzie First Warsaw Golf w Rajszewie.

Podczas jubileuszowej edycji humory i dobra forma dopisywały od pierwszych swingów aż do wieczornej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się podczas uroczystego bankietu. Także w trakcie Akademii Golfa ujawniło się kilka nowych talentów. W tym roku na pewno nie będzie gorzej! Zapraszamy do spędzenia tego dnia na sportowo z Eurobuildem.

 

Spotkajmy się znów na greenie! 21. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE odbędzie się w piątek, 27 maja, w The First Warsaw Golf & County Club w Rajszewie. Start o 9.00 rano!

Zaplanowaliśmy rozgrywki w formule: HCP 0-18 / Strokeplay netto oraz HCP 18,1-36 / Stableford netto. Dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z tym pasjonującym sportem, przygotowaliśmy Akademię Golfa. Liczymy, że – jak co roku – odkryjemy nowe, golfowe talenty, które w kolejnych edycjach wezmą udział w rozgrywkach turniejowych.

 

 

Po sportowych zmaganiach jak zwykle zaplanowaliśmy bankiet, podczas którego uhonorujemy zwycięzców oraz w nieformalnej atmosferze będziemy świętować kolejną edycję Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów golfa na jedyne w Polsce zmagania w dyscyplinie dla branży nieruchomości! Dla początkujących tradycyjnie mamy Akademię Golfa!

 

Szczegóły na stronie turnieju: golf.eurobuildconferences.com

 

Golf Channel Polska jest Patronem Medialnym wydarzenia

 

 

Zredagowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni