Adrian Meronk WOŚP 2023.

WOŚP W KLIMACIE GOLFOWYM

29 stycznia odbędzie 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku organizowanej pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich — małych i dużych!”.

Jedną z cegiełek, które składają się na ogromny sukces inicjatywy są aukcje wspierane przez Allegro. Pasjonaci golfa znajdą wśród nich kilka perełek.

Kij Adriana Meronka

Wesprzeć fundację zdecydował się Adrian Meronk. Najlepszy polski golfista do licytacji przekazał kij, który był w jego torbie, kiedy triumfował po raz pierwszy na DP World Tour, podczas Horizon Irish Open. Szczęśliwa trójka wood marki PING oraz pasujący do niej headcover mają szczególną wartość, na obu Meronk złożył swój autograf.
Tę prawdziwą gratkę dla fanów golfa można licytować TUTAJ.

Obraz „Swing”

Na aukcję trafił także obraz zatytułowany „Adrian Meronk – Swing” autorstwa Kazimierza Kayu Fasieckiego. Olejne płótno jest portretem triumfującego podczas Horizon Irish Open Polaka. Na obrazie, oprócz samego zawodnika, możemy zauważyć także wiele elementów pola golfowego.
Golfową sztukę możemy licytować TUTAJ.

Lekcje golfa

Wraz z sztabem WOŚP Dzwinów na dwugodzinną lekcję golfa i obiad w Amber Baltic zaprasza licytujących Poseł RP Artur Łącki. Dobrą zabawę i lekcję poprowadzoną przez Łąckiego można licytować TUTAJ.

Wesprzeć Wielką orkiestrę Świątecznej Pomocy zdecydowało się także trenerskie trio z Siemianowic Śląskich. Trenerzy PGA Polska i Śląskiego Klubu Golfowego na aukcję wystawili różne warianty lekcji golfa.
O playing lesson dla zaawansowanego golfisty lub zapoznanie ze sportem i przejażdżkę po polu melexem z Michałem Wardzyńskim można zawalczyć TUTAJ.
Mariusz Pawłowski oferuje lekcję z analizą swingu dla doświadczonych golfistów oraz zapoznanie ze sportem i wycieczkę po polu melexem dla tych jeszcze zielonych w tej dyscyplinie. Aukcję można znaleźć TUTAJ.
Lekcję golfa oraz przejażdżkę melexem oferuje również Wiktor Widera licytację można znaleźć TUTAJ.

Lekcję golfa na aukcję wystawił także pro PGA Polska Jakub Piotrowski. Zapoznanie z golfem lub analizę gry z pomocą radaru FlightScope mevo+ można wylicytować TUTAJ.

Kolejną okazją na poprawę swojej gry i wsparcie szczytnego celu jest licytacja vouchera na lekcję golfa na polu pod Częstochową ufundowanego przez Radka Ciejpę. Aukcję można znaleźć TUTAJ.

Koszulka i książka z autografem Mariusza Czerkawskiego

Czerkawskiego Wsparcie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy okazał także były hokeista i wielki pasjonat golfa Mariusz Czerkawski. Koszulkę z autografem sportowcy można licytować TUTAJ.
Do zdobycia jest także najnowsza książka hokeisty, również przez niego podpisana. Można znaleźć ją TUTAJ.

 

Nie wszystkie aukcje kończą się w 29 stycznia. Większość trwa jeszcze dużo dłużej. Prosimy sprawdzić szczegóły i nie przegapić końca licytacji.

 

Źródło: PZG/Matylda Kuna

 

Przygotowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni