Haney Project – Angie Everhart, Adam Levine i Sugar Ray Leonard (Photo: Christian Palma/ NBC)

Wielki finał Haney Project.

Po ekstremalnie trudnym i proporcjonalnie do gabarytów wesołym uczniu jakim był legendarny gwiazdor NBA- Sir Charles Barkley, Hank Haney przystąpił do podobnie skomplikowanej golfowej misji edukacyjnej. Z tą różnicą, że jednego Barkleya zastąpiła cała drużyna golfistów z poważnymi problemami.

Byli to: światowej klasy szef kuchni Mario Bateli, wokalista zespołu Maroon 5 – Adam Levine, aktorka i modelka Angie Everhart oraz legenda boksu Sugar Ray Leonard! Przez prawie dwa miesiące mogliśmy śledzić postępy tych nie zawsze łatwych we współpracy uczniów, ich wzloty i upadki, słabości i mocne strony oraz  dydaktyczny geniusz Hanka Haney’a – słynnego  trenera Tigera Woodsa.

 

Wszystko co dobre jednak musi kiedyś mieć swój kres. Nadszedł czas rozliczeń, skonfrontowania tego co było na początku misji, z tym co zastaliśmy na jej końcu. W ostatnim odcinku wszyscy czterej podopieczni Hanka spotykają się w El Dorado Golf and Beach Club w Meksyku, aby wziąć udział w kilku zadaniach testujących umiejętności golfowe.

Zwycięzca każdego z nich zdobywa nagrodę, ale najważniejsze z nich rozdane zostaną na koniec. Haney Trophy trafi do golfisty, który w największym stopniu rozwinął swoje  umiejętności. Oprócz tego zwycięzca wygrywa 100 000 dolarów na cele charytatywne. Finał sezonu przypomni również najciekawsze momenty serii.

 

Premiera odcinka finałowego w Golf Channel Polska: w poniedziałek o 21.00

 

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni