Walczą Meronk i Gradi!

Dzieje się! Adrian Meronk i Mateusz Gradecki walczą na różnych 🌍 kontynentach. My to wszystko 👀 śledzimy! Adrian gra na Challenge Tour, w nowym, rewolucyjnym turnieju Jordan Mixed Open, a Gradi w turnieju Pro Golf Tour – Open Tazegzout.

Adriano nie zaczął czwartku dobrze, trafiając na swoich pierwszych dziewięciu dołkach dwa 🚶‍♂️bogeye. Później, mimo bardzo silnego 💨 wiatru odrobił straty i zakończył dzień równo z parem, plasując się na dzielonej 45 pozycji. Jego partnerzy z zespołu poczynali sobie z mieszanym szczęściem: amatorka 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Kelsey MacDonald zakończyła dzień z wynikiem 79, a senior 🇫🇷 Marc Ferry z 71.

 

 

Gradi jest z kolei już po dwóch rundach turnieju w Agadirze. Jego wczorajsza 📜 karta zawierała tylko dziewięć parów, reszta to kolorowa mieszanka 🐥 birdie i bogeyów. Zakończył dzień z niesatysfakcjonującym go wynikiem 73. Klasycznie nie roztrząsa, tylko ostrzy 💅 pazury na kontratak w rundzie finałowej: „Dzisiaj miałem gorszy dzień na polu, nauczyłem się trochę, wyciągnąłem wnioski i jutro cisnę swoją grę z powrotem! ” Pozycja do ataku jest. Mateusz plasuje się na miejscu T12, ze stratą czterech uderzeń do 🇫🇷 lidera Dimitri Darnauda

 

 

#Kibicujemy#GoBoys! #GoMeronk! #GoGradi


📷  #Vittorio

W Y N I K I : 
Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni