Inter Parts Open.

We wspaniałych okolicznościach przyrody Mazury Golf & Country Club rozpoczyna się turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour – Inter Parts Open. Pula nagród to 30 000 zł. Partnerem tytularnym zawodów jest Alior Bank. Turnieje z serii Alior Bank PGA Polska Tour są najważniejszym cyklem zawodowym w Polsce.

Mazury Golf & Country Club to ośrodek golfowy zlokalizowany w sercu Warmii i Mazur wśród malowniczych lasów i pięknych jezior – takie jak jezioro Naterskie, a także jezioro Wulpińskie. Zaledwie dwie godziny drogi od Gdańska i Warszawy, a 10 minut od Olsztyna.

Pole klasy mistrzowskiej (par 72), którego projekt pola został wykonany przez najstarszą na świecie firmę architektów pól golfowych – Hawtree Ltd. z Wielkiej Brytanii, z Martinem Hawtree na czele. Różnorodność ukształtowania terenu pola MG&CC oraz jego nietuzinkowa lokalizacja sprawiają, iż jest ono niezwykle interesujące dla graczy – zarówno tych bardziej doświadczonych jak i początkujących. Pole jest znakomicie dostosowane do poziomu oraz zaawansowania graczy. Dzięki licznym naturalnym i sztucznym przeszkodom pole golfowe w Naterkach należy do najciekawszych lokalizacji w Polsce.

Tradycyjnie podczas pierwszego dnia zawodów odbywa się ProAm, w trakcie którego zawodowcy połączą siły z amatorami. Jest to doskonała zabawa dla każdego gracza. Podczas dwóch kolejnych dni odbędzie się turniej główny o charakterze typowo sportowym, w którym amatorzy i Pro będę rywalizować  w oddzielnych kategoriach. Niezmiennie amatorzy zmierzą się w formacie Strokeplay brutto oraz Strokeplay netto. Będą również nagrody dla najlepszej kobiety i najlepszego juniora.

W tegorocznym cyklu, już po raz czwarty, amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii PGA Polska Tour walczą oni w oddzielnym rankingu, a zwycięzcy otrzymają nagrodę ufundowaną przez firmę Travel&Action – pobyt oraz nielimitowaną grę w Hotelu Barcello Costa Ballena.

Dodatkowo podczas każdego ProAmu za Hole in One będzie do zdobycia listopadowy pobyt w Hotelu Fairmont Ajman wraz z 5 rundami golfa.

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 5500 PLN, dla amatorów PGA Polska wraz z partnerami przygotowała wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji oraz dodatkowych konkursów. Między innymi konkurs nearest to the pin by Alior Bank, w którym nagrodą będzie konto Private Banking na rok za darmo oraz konkurs nearest to the pin by Jaguar, gdzie do zdobycia będzie Jaguar na weekend. Firma Masters Golf przygotowała konkurs, w którym do zdobycia będą nagrody marki Druh.

Partnerami wspierającymi turniej są: Jaguar, Arch Desk, Golf Garden, Travel and Action, 2XU, MMGolf, Golf Team, Srixon, Wilson i Druh.

Grupy na piątkowy ProAm wyglądają następująco:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

#Kibicujemy!

 

Źródło: PGA Polska

Fotos: Mazury Golf & Country Club

Opracowała: Kasia Nieciak

 

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni