Fot: S’portofino

W Gdyni otwarto nowy salon S’portofino!

Na modowej mapie Trójmiasta pojawiło się nowe, wyjątkowe miejsce. S’portofino, multibrand skupiający w swoim portfolio sportowe marki premium, od początku grudnia zaprasza Klientów do Centrum Handlowego Klif w Gdyni.

Oficjalne otwarcie salonu S’portofino odbyło się 13 grudnia. Marka hucznie świętowała powstanie nowej siedziby w towarzystwie partnerów, mediów, stałych klientów oraz Przyjaciół.  Spotkanie rozpoczęło się od lampki prosecco i oficjalnego przywitania Gości przez założycielkę S’portofino, Bożenę Ślęzak.

– Jest nam bardzo miło, że tak licznie Państwo nas dzisiaj odwiedzili. To już nasz szósty salon, tym razem w Gdyni. Od 10 lat rozwijamy naszą firmę – projekt, który skierowany jest do osób kochających modę i sport, żyjących czynnie, ale czasami też odpoczywających na kanapie. To wyjątkowe miejsce przede wszystkim ze względu na marki, z którymi współpracujemy. Są to zawsze rzeczy z historią, nieprzypadkowe – mówiła właścicielka.

Podczas wydarzenia Goście mieli okazję poznać wspomniane przez właścicielkę marki bliżej. Wieczór uświetnił bowiem niestandardowy pokaz mody najnowszych kolekcji narciarskich oraz golfowych – modelki oraz modele prezentowali stylizacje nie na wybiegu, ale przechadzając się po wnętrzach salonu.  Ponadto wśród zaproszonych Gości nie zabrakło przedstawicieli międzynarodowych brandów:  ulubieńca golfistów – twórcy włoskiej marki Chervo, reprezentantów niemieckiego Bognera, norweskiego Dale of Norway oraz pochodzącej z Argentyny La Martiny.

W niebanalny sposób zostały zaprezentowane nie tylko kolekcje modowe: ekspozycja głównego Partnera wydarzenia – modele Porsche Panamera Turbo oraz Porsche 911 z Porsche Centrum Sopot czekały na Gości przed głównym wejściem Centrum Handlowego Klif. O podniebienia Uczestników spotkania zadbała trójmiejska restauracja Sztuczka, która skradła serca miłośników zarówno wytrawnych jak i słodkich smaków. Kojące dźwięki pianina, w wykonaniu Kamila Piotrowicza, umilały spotkanie i stanowiły doskonałe tło do rozmów i zakupów.

Wieczór nie odbyłby się bez wsparcia Partnerów – Porsche Centrum Sopot, Golf Channel Polska, Binowo Park Golf Club, Sierra Golf Club, trójmiejskiego magazynu Prestiż, a przede wszystkim przedstawicieli dostępnych w S’portofino marek.

Dla Gości przygotowane zostały wyjątkowe niespodzianki. W loterii wizytówkowej rozlosowano ponad 30 niepowtarzalnych upominków. Ponadto, każdy Gość otrzymał tego wieczoru prezent oraz najnowszy katalog S’portofino, pełen zimowych inspiracji.

S’portofino to multibrand skupiający w swoim portfolio modowe i sportowe marki premium. Od dziewięciu lat swoją wyselekcjonowaną ofertę dedykuje miłośnikom sportu, ale także osobom ceniącym wysoką jakość oraz niepowtarzalne wzornictwo. W sezonie jesienno-zimowym jest to przede wszystkim narciarstwo i apres-ski, a w wiosenno-letnim golf, yachting oraz summerwear. W salonach stacjonarnych oraz sklepie online dostępnych jest ponad 70 marek z najwyższej, światowej półki. W ofercie S’portofino znajdują się między innymi kolekcje włoskich brandów Aeronautica Militare, Chervo, Deha czy Moon Boot, niemieckiego Bognera, austriackiego Sportalmu czy najszersza oferta narciarskich modeli japońskiej marki Descente. Nie brakuje też niespodzianek dla prawdziwych trendsetterów – marek, które często dostępne są w Polsce wyłącznie w S’portofino. Należą do nich między innymi Vilebrequin, Borsalino, Montelliana czy Peuterey. Nowy salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Klif.

 

Patronem mediowym wydarzenia był Golf Channel Polska.

 

Źródło: S’portofino

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni