V Seris Konsalnet Golf Cup.

Po raz piąty  był to turniej pełen rywalizacji rozegrany w  przyjacielskim gronie pełen dobrej zabawy i  dodatkowych atrakcji . Pierwszy raz z mocnym francuskim akcentem. Mowa o rozegranym 12 września w Sobieniach Królewskich V Seris Konsalnet Golf Cup,  który był również  okazją do  zakomunikowania zebranym klientom i przyjaciołom firmy połączenia  Konsalnet Holding – lidera na polskim rynku ochrony osób i mienia – z francuską grupą Seris, która 31 maja 2019 nabyła 100 % udziałów polskiej spółki.

 

Obecny na rynku usług security  od ponad 60 lat  Seris  stając  się właścicielem spółki Konsalnet – największej firmy branży ochrony osób i mienia w Polsce ,wkroczył  do grona 10 największych firm na świecie o przychodach ponad 700 mln. euro i zatrudnieniu 40 tysięcy pracowników. Konsalnet, który w Polsce znany jest również wśród golfistów jako jeden ze sponsorów  Polskiego Związku Golfa wspierając rozwój tej dyscypliny sportu, zadbał o to by mimo trwających w firmie zmian oraz rebrandingu, organizowany  turniej tradycyjnie oznaczał dzień pełen miłych wrażeń.

„Nie wyniki są tu najważniejsze, ale spotkanie z przyjaciółmi. Golf tworzy przyjemną okazję do poznania się poprzez sport, wymaga wzajemnego szacunku i tworzy relacje a nawet przyjaźnie, które rodzą się podczas wspólnej rywalizacji sportowej. Nasi klienci stają się naszymi przyjaciółmi, potem wprowadzają w świat golfa swoich przyjaciół i w ten sposób grono golfistów nam rośnie. Dzisiejsza piękna pogoda sprawiła, że odczuwaliśmy przyjemny wakacyjny  nastrój ,który  dodatkowo wzmocniły atrakcje kulinarne, które przygotowaliśmy dla naszych gości – mówił prezes Seris Konsalnet Holding Tomasz Wojak.

 

Podczas ceremonii rozdania nagród (a dzięki partnerom turnieju było ich bardzo dużo!) Tomasz Wojak podkreślił, że w historii relacji polsko – francuskich było wiele niezwykle udanych mariaży  zatem oczekujemy ,że  wejście pod skrzydła firmy o globalnym zasięgu działania jaką jest Seris zaowocuje wzbogaceniem oferty dla naszych klientów i nowymi doświadczeniami ,które wzmocnią pozycję firmy jako lidera .

Na pewno udanym pomysłem  było wplecenie elementów francuskich do programu dnia. W konkursach dodatkowych golfiści walczyli m.in. o obraz Moulin Rouge autorstwa tworzącego we Francji artysty Janusza Reszki. Na słonecznym tarasie towarzyszyły im smaki prosto z Akwitanii – świeże ostrygi Fine de Claire wzbogacone smakiem wina Chablis, a na deser był… pokazów tańców nawiązujących do tradycji francuskiego kabaretu zwieńczonych popisowym kankanem.

 

I pewnie  za sprawą łagodnych burgundów, francuskiej muzyki, i  popisowych choreografii tancerek , część gości  nie pozostała wobec tych klimatów obojętna i pomimo rozegrania   18 dołków energicznym krokiem wkraczała na scenę, a po rozdaniu nagród na słoneczny roztańczony taras domku klubowego w Sobieniach . A wszystko to odbywało się  pod czujnym okiem kamer Serisa, które nadzorując  okolice  w ciągu dnia przekazywały obraz do umieszczonego za sceną telebimu.

W kategorii stroke play brutto triumfował Paweł Wyrzykowski, który  podczas odbierania vouchera od KOMU Group na wyjazd na Gran Canarię, podkreślał, że w pamięci utkwi mu „wyjątkowo miła konstelacja uczestników”.

 

Zwycięzcy swoich kategorii oraz konkursów dodatkowych nagrodzeni zostali  upominkami  od partnerów turnieju, którymi byli Audi Rowiński Wajdemajer, Art. Krajewski Gallery, Komu Group, Samsung, Plus, Willis Towers Watson, Inter Cars, UseCrypt, CCI France Pologne, Mielżyński Wine Spirits Specialties, Sobienie Królewskie G&CC.

 

Wyniki:

 

Kategoria stroke play brutto

  1. miejsce – Paweł Wyrzykowski (74)

 

Stableford netto HCP 0-12

1.miejsce – Leszek Fibakiewicz

  1. miejsce – Jacek Piłko
  2. miejsce – Tomasz Pachecki

 

Stableford netto HCP 12,1-24

1.miejsce – Marek Kalitowicz

  1. miejsce – Janusz Pobereszko
  2. miejsce – Kazimierz Stafiej

 

Stableford netto HCP 24,1-36

1.miejsce – Beata Nicgorska

  1. miejsce – Artur Mikołajczyk
  2. miejsce – Michał Kacperowski

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni