Turkish Airlines World Golf Cup Amateur Series.

1 września na polu golfowym Sobienie Królewskie odbędzie się jeden z największych turniejów amatorskich na świecie – Turkish Airlines World Golf Cup Amateur Series 2019!

Linie lotnicze Turkish Airlines zapraszają do udziału w corocznym turnieju Turkish Airlines World Golf Cup w Amateur Series. Zwycięzcy turniejów zagrają z najlepszymi w wielkim finale, który odbędzie się w listopadzie w Antalyi, w Turcji.

 

20866810620_bc61170e5f_z

 

Rok temu w wielkim finale w Titanic Golf Club zwyciężył Edvinas Ruzgas, który później w Turkish Airlines Open Pro-Am miał zaszczyt zagrać z 24-krotnym zwycięzcą na European Tour – Lee Westwoodem. Do turnieju tego awansowało w sumie dziesięciu  najlepszych zawodników z wielkiego finału, którzy grali razem z takimi gwiazdami jak: Mikko Korhonen, Pablo Larrazabal. Thorbjorn Oleson Trevor Immelman, czy  Tommy Fleetwood.

Turniej Turkish Airlines World Golf Cup będzie rozgrywał się w ponad 100 miastach w 71 krajach. Polskie rozgrywki odbędą się 1 września na polu golfowym Sobienie Królewskie.

Turniej Turkish Airlines World Golf Cup, zapoczątkowano w 2013 roku. Składał się wówczas z 12 imprez w 12 krajach. Dziś jest to największa na świecie i najbardziej wszechstronna seria turniejów amatorskich, z ponad ośmioma tysiącami uczestników na całym świecie.

 

21062534411_aa0e0815a4_z

 

Szczegóły, regulamin i warunki uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej: http://golf.turkishairlines.com/turkish-airlines-world-golf-cup/

 

Zapraszamy do rejestracji: http://golf.turkishairlines.com/turkish-airlines-world-golf-cup/participate/

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni