Tour Championship razem z British Motor Club!

Już w przyszły czwartek, tradycyjnie w East Lake Golf Club, w Atlancie startuje finałowa odsłona wyścigu po FedEx Cup – Tour Championship! Ze względu na nową, jeszcze bardziej emocjonującą formułę tego turnieju czekają nas niesamowite emocje! Podczas rundy finałowej – 25 sierpnia,  wspólnie z British Motor Club – Autoryzowanym Dealerem Jaguar i Land Rover zorganizujemy też wystrzałową Strefę Kibica! 

 

Obraz może zawierać: samochód

 

Rok temu w turnieju finałowym, w zupełnie magicznych okolicznościach zwyciężał Tiger Woods, a puchar FedExCup trafił w ręce Justina Rose’a.

 

 

Aktualnie liderem wyścigu jest Światowy Numer Jeden – Brooks Koepka. Dzięki zwycięstwu w The Northern Trust na drugie miejsce wskoczył Patrick Reed, za którym czai się Rory McIlroy! Szanse na zwycięstwo w całym FedEx Cup i bonus w postaci 15 milionów dolarów ma każdy. Trzeba po prostu zwyciężyć w Tour Championship!

 

 

125 najlepszych graczy po sezonie zasadniczym zagrało  w pierwszym turnieju FedEx Cup Playoffs – THE NORTHRN TRUST. 70. najlepszych zmierzy się w rozpoczynającym się już w ten czwartek w Chicago – BMW Championship, a tylko najlepsza 30. zagra podczas finału w East Lake, w Tour Championship!

 

 

Finałowy turniej zawodnicy będą zaczynali z wynikami, które uzyskają w stosunku do zajmowanego miejsca w rankingu. Zawodnik z pierwszego miejsca będzie miał wynik -10, drugi -8, trzeci -7, czwarty – 6 i piąty -5. Następnie miejsca 6-10 rozpoczną z wynikiem -4, od miejsca 11-15 z -3, od miejsca 16-20 z -2. Od miejsca od 26 do 30 z wynikiem par. Będzie bardzo przejrzyście!

 

Atrakcje sportowe podczas Strefy Kibica w salonie British Motor Club zapewni Golfix i Target54 Golf.

 

Będzie się działo!

 

 

Napisała:Kasia Nieciak

GOLF NA ŚWIECIE
Partnerzy oficjalni