Fot: TOPGolf.pl

TOPGolf.pl  i Golf Channel Polska łączą siły!

Z radością informujemy o umowie o współpracy partnerskiej pomiędzy Golf Channel Polska, a golfowym portalem informacyjnym TOPGOLF.pl, którego głównym celem jest szeroko pojęta popularyzacja golfa!

TOPGolf.pl  założony został przez Zbigniewa Zielińskiego i Krzysztofa Jaworskiego, którzy znają się od ponad 20 lat!

Zbigniew to: fanatyk golfa, ma doświadczenie z prasą golfową od 16 lat, doświadczenie w prowadzeniu dwóch wydawnictw golfowych. Współpomysłodawca znanego turnieju Ojciec i Syn w Amber Baltic oraz AEZ Mistrzostwa Par w Binowie.

Krzysztof z kolei dba o sprawy formalne spółki, jest przyjacielem golfa.

Do Zbigniewa i Krzysztofa dołączyła ostatnio Magdalena Kurnicka, która zajmuje się marketingiem. Jest też zapaloną golfistką, a w firmie wreszcie jest ktoś kto dba o sprawy związane z reklamą i marketingiem.

Hasło przewodnie: „Golf to nasza pasja, którą chcemy zaszczepić wszystkim!”

Jeden z najważniejszych celów to wciągnięcie młodzieży w golfa i inwestowanie w przyszłych golfistów.

Osiągnięcia:

Akcja z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych z Garwolina. Półtora roku pracy, uzgadnianie lekcji z polem golfowym, udostępnieniem środka transportu ze szkoły na zajęcia, opiekuna itd. Zdobycie sprzętu golfowego, butów, ubrań, piłek, rękawiczek, pozyskanie sponsora. Dzięki tym działaniom udało się wykreować sześciu golfistów w wieku 18 lat, którzy w przyszłym sezonie zaczną zmagania turniejowe .

TOPGolf.pl  zorganizował w zeszłym roku Dzień Nauczyciela na polu golfowym. Był to dla nich szczególny dzień. Była akademia, konkursy, nagrody i wspólny lunch z uczniami.

Partnerzy TOPGolf.pl:  Golf Channel Polska i PGA Polska.

TOPGolf.pl jest również partnerem turniejów golfowych i współpracuje z polami golfowymi w Polsce i za granicą.

Od jakiegoś czasu również popularyzuje golfa w sztuce.

 

 

 

 

Napisała: Kasia Nieciak

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni