Fot. Shots on the Fairway

Tokary prowadzą w Klubowych MP Seniorów

Po drugim dniu turnieju Citi Handlowy III Klubowych Mistrzostw Polski Seniorów pozycję lidera utrzymuje drużyna Tokary GC. Na drugim miejscu plasuje się zespół First Warsaw G&CC, a na trzecim Mazury G&CC – Drużyna A.

Po drugiej rundzie zawodów zespół Tokary GC grający w składzie: Małgorzata Brodowska, Henryk Konopka, Zdzisław Smetoch, Bogdan Szpilman, Marek Więcek z łącznym wynikiem 633 (+57) utrzymuje pozycję lidera. Znajdującej się na drugim stopniu podium drużynie First Warsaw G&CC do pierwszego miejsca brakuje jednego punktu – suma uderzeń zawodników po dwóch dniach rywalizacji wynosi 634 (+58). Trzecia pozycja niezmiennie należy do golfistów Mazury G&CC – Drużyna A (647, +71).

W klasyfikacji indywidualnej najwyższy stopień podium z wynikiem 145 (+1) zajmuje William Carey reprezentujący First Warsaw G&CC. Na drugim miejscu z rezultatem 148 (+4) znajduje się Henryk Konopka (Tokary GC), a na trzecim Michał Poniż (Mazury G&CC), którego suma uderzeń po dwóch dniach zawodów wynosi 150 (+6).

***

Po pierwszej rundzie z wynikiem 314 (+26) na prowadzenie wysunęli się golfiści Tokary GC. Na drugiej pozycji znajdowali się zawodnicy First Warsaw G&CC (319, +31), a na trzeciej Mazury G&CC – Drużyna A (321, +33).

Najlepszy wynik indywidualny odnotował William Carey z First Warsaw G&CC, który zagrał na par pola (72). Tuż za nim uplasowali się Henryk Konopka (Tokary GC) oraz Lech Sokołowski (Sierra GC), którzy uzyskali wynik 73 (+1). Trzecią pozycję z rezultatem 76 (+4) zajął Maciej Odzimek (Wielkopolski KG).

***

Miejscem rywalizacji seniorów jest pole golfowe Amber Baltic Golf Club. Zawody rozgrywane są w formacie stroke play brutto – w klasyfikacji uwzględniane są 4 najniższe wyniki uzyskane przez drużynę w danym dniu. Rywalizacja zgromadziła 22 drużyny. Zawody potrwają do niedzieli.

 

 

Wyniki: TUTAJ.

Tee time: TUTAJ.

Źródło: PZG

Fot. Shots on the Fairway

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni