Zaczyna się!

Tak, to już w czwartek! Punktualnie o 10.50 polskiego czasu Adrian Meronk rozpocznie batalię w swoim pierwszym w tym roku turnieju European TourCommercial Bank Qatar Masters!

W środę trochę potrenował, nie za ciężko, dokładnie tyle, żeby zachować najlepsze uderzenia na kolejne dni. Jego caddy w oczekiwaniu na swojego Mistrza, na dobry początek dnia 🏃 przebiegł się wzdłuż osiemnastego dołka, podziwiając jedną z ⭐️ gwiazd, grającą w turnieju Pro-Am – Alvaro Quirosa.

Jak później relacjonował, Alvaro najpierw wystrzelił 340 – jardowy 🚀 pocisk z tee, a później elegancko posadził drugie, 258 – jardowe uderzenie na greenie! Widać więc, że gracze startujący w 🐪 Katarze, raczej sobie radzą z grą w golfa. Później nadciągnął Adrian i zaczął się trening. Oto jak dzisiejszy dzień podsumowuje sam Vittorio: „ Rozpoczęliśmy od chippingu i approachów.

Ćwiczyliśmy uderzenia z Bermudy, w sytuacjach kiedy piłka wpadnie głęboko i kiedy zawiśnie na trawie. Zdecydowanie to drugie jest bardziej kłopotliwe. Nowy wedge 58 aż furczał i został gruntownie przetestowany, po ostatnich zniszczeniach na 🥌 kamieniach.

Potem udaliśmy się na driving range, gdzie testowaliśmy nowego drivera, który bardzo pasuje Adrianowi. Jest bardziej wybaczalny, przy tych samych odległościach. Więc gramy jutro nowym driverem.

Później był putting, putting, putting, długi trening, bo to jest zawsze klucz do sukcesu! Następnie zjedliśmy smaczny 🥘 obiad i jeszcze challange – cztery z rzędu dwumetrowe putty. Wyzwanie zaliczone za drugim podejściem, więc jest Ok. Adrian spotkał też kilku znajomych z Challenge Tour i chwilę z każdym pogadał. Potem było spotkanie z 👏 fizjoterapeutą i powrót do domu. Na koniec dnia był jeszcze 🏊 basen i bardzo delikatna 🏋️ siłownia. Tak w dużym skrócie minął nam dzień.” Jutro pełna mobilizacja!

Od czwartku pełna mobilizacja! Zapowiadany jest srogi wiatr!

 

#Kibicujemy#GoMeronk#GoVittorio🔥🤺

#TeamMeronk #AdrianMeronk #QatarMasters #EuropeanTour #Golf#GolfChannelPolska

WYNIKI: TUTAJ

 📸 #TeamMeronk 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni