Ani Mru-Mru w THE MATCH

W czwartek nastąpi intrygujący mix golfa zawodowego z golfem radosnym. We wspólnym meczu, w brawurowych  konfiguracjach, zagrają: Adrian Meronk, Mateusz Gradecki i Ani Mru-Mru, w bardzo mocnym składzie: Marcin Wójcik i Michał Wójcik!

LIVE JEST TUTAJ:

 

Opublikowany przez Aniego Mru-Mru Czwartek, 21 maja 2020

Dokończenie transmisji:

Opublikowany przez Aniego Mru-Mru Czwartek, 21 maja 2020

To pierwszy tego typu mecz, w którym obserwować będziemy w akcji dwóch najlepszych polskich zawodowych golfistów, grających wspólnie z Mistrzami Ciętej Riposty – Ani Mru-Mru.

Marcin Wójcik i Michał Wójcik znani są ze swojej bezgranicznej wręcz miłości do golfa. Nie jest tajemnicą fakt, że od dawna jednym z bardzo ważnych kryteriów w planowaniu ich tras koncertowych, jest to czy w pobliżu znajduje się pole golfowe.

Adrian Meronk i Mateusz Gradecki przygotowują się intensywnie do sezonu golfowego przerwanego pandemią koronawirusa. Póki co nie wiadomo, kiedy wznowione zostaną ich rozgrywki. Dwa tygodnie temu, w Gradi Golf Club rozegrali oni mecz pokazowy, w którym zwyciężył Adrian.

 

 

Relacja i VIDEO z tego meczu dostępne są T U T A J

***

 

 

THE MATCH z udziałem Ani Mru-Mru rozegrany zostanie w jak zawsze gościnnym i świetnie przygotowanym Gradi Golf Club w czwartek, 21 maja, początek o godzinie 14.00.

 

TRANSMISJA  na Facebooku Ani Mru-Mru i Golf Channel Polska oraz na stronie golfchannel.pl

 

https://www.instagram.com/p/CAcQjFjFAP2/

 

Zapraszamy!

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni