Francesco Molinari&Tiger Woods. The Open Championship. Carnoustie. 22 July 2018. EPA/WILL OLIVER Dostawca: PAP/EPA.

Przeżyjmy to jeszcze raz.

Ponieważ PGA Tour ma właśnie zasłużone wakacje, które potrwają do początku stycznia, kiedy to odbędzie się hawajski Sentry Tournament of Champions, przygotowaliśmy na ten trudny czas wyczekiwania, powtórki naszym zdaniem najciekawszych rund finałowych ubiegłego sezonu.

W tym tygodniu proponujemy:

Valspar Championship

 

Na jednym z najtrudniejszy pól golfowych na Florydzie, Tiger Woods miał pierwszą realną szansę na zwycięstwo po powrocie do gry po czwartej operacji kręgosłupa.

 

Sentry Tournament of Champions

 

Pierwszy turniej 2018 roku, rozgrywany na zapierającym dech w piersiach, zlokalizowanym na hawajskiej, wulkanicznej wyspie Manui – Plantation Course. Dustin Johnson prezentuje poziom jakiego nie widzieliśmy od lat i uderzenia, które zatrważają.

 

The Open

 

Na jednym z najsłynniejszych pól golfowych świata – Carnoustie rozgrywa się emocjonujący finał wielkoszlemowego, najstarszego turnieju golfowego naszej planety – The Open. W rolach głównych: Francesco Chicco Molinari, Tiger Woods, Rory McIlroy i Justin Rose.

 

 TOUR Championship

 

Bez wątpienia najbardziej wzruszający i najsłynniejszy moment całego sezonu – wielki finał Playoffs FedEx Cup. Tiger Woods, Justin Rose i sceny, które przeszły do historii światowego sportu. Jedna z największych ikon sportu odnosi historyczne zwycięstwo.

 

Rozkład jazdy: 

Valspar Championship – czwartek, 20 grudnia – od 19.00

Tournament of Champions – piątek, 21 grudnia – od 19.00

The Open – sobota, 22 grudnia – od 13.00

Tour Championship – niedziela, 23 grudnia – od 17.00

 

 

Zapraszamy! 

GOLF NA ŚWIECIE
Partnerzy oficjalni