Grafika: PGA TOUR CHAMPIONS

Justin i Mike Thomas wygrywają turniej PNC Championship

Justin Thomas i jego tata – Mike Thomas zwyciężyli w swoim debiutanckim występie w PNC Championship! Team Thomas rozegrał niesamowitą rundę finałową 57, która w niedzielę pozwoliła mu awansować aż o pięć pozycji w klasyfikacji.

Po sobotniej rundzie 62, w niedzielę dołożyli oni elektryzujące 15 (!) birdie i z wynikiem -25, triumfowali jednym uderzeniem nad zajmującą drugie miejsce drużyną Vjiay i Qass Singh.

Na trzeciej pozycji z kolejnym punktem straty uplasowali się Mark i Shaun O’Meara oraz grający jako jedyny w każdej z 23 edycji turnieju, 81 letni Lee Trevino, występujący z synem Danielem.

Na miejsce piąte spadli liderzy po pierwszym dniu – Matt i Cameron Kuchar.

Na siódmej pozycji ostatecznie uplasował się Team Woods. Tiger i jego 11-letni syn Charlie, podobnie jak w sobotę, rozegrali w finale również rundę 62, spadając jednak w klasyfikacji o jedno miejsce.

GRATULACJE!

W odpowiedzi na pytania widzów informujemy, że częstsze – ale krótsze – przerwy reklamowe to specyfika tego turnieju i były to decyzje amerykańskiego realizatora międzynarodowej transmisji na żywo.

Była to jednocześnie nasza ostatnia tegoroczna transmisja turniejowa. Dziękujemy naszym Widzom za wspólnie przeżywane emocje. Golf na żywo wraca do Golf Channel Polska już na początku stycznia 2021.