Strefa Kibica w Elektrowni Powiśle

W piątek, 4 września, rozpoczyna się TOUR Championship – wielki finał sezonu PGA TOUR. Zagra w nim 30 najlepszych golfistów roku, spośród których w poniedziałek wyłoni się zdobywca FedExCup i 15 milionów dolarów. Wielkie emocje przez wszystkie cztery dni trwania turnieju – na żywo w Golf Channel Polska. Partnerem transmisji jest Elektrownia Powiśle – gospodarz Strefy Kibica, która odbędzie się podczas rundy finałowej.

Emocjonujący, pełen zwrotów akcji i niepowtarzalnych zagrań golfowych mistrzów sezon PGA TOUR dobiega końca. Pozostaje jedno, najważniejsze pytanie: kto zdobędzie FedExCup? Po wspaniałym turnieju BMW Championship, z pierwszego miejsca, z przewagą dwóch uderzeń wystartuje Dustin Johnson, a po piętach będą mu deptać m.in. Jon Rahm i Justin Thomas. Ostatniego słowa zapewne nie powiedział jeszcze obrońca tytułu: Rory McIlroy. Ogromna presja na barkach przy każdym uderzeniu, miliony dolarów i miejsce w historii sportu na szali – nadchodzą najbardziej emocjonujące cztery dni w golfie!

Transmisje w Golf Channel Polska: piątek i sobota 19:00, niedziela 21:00, poniedziałek 19:30. Komentują: Jacek Person i Mateusz Kniaginin.

Partnerem transmisji oraz gospodarzem Strefy Kibica Golf Channel Polska jest Elektrownia Powiśle. Zaproszeni goście oraz zwycięzcy konkursu organizowanego 3 września na fanpage’u Golf Channel Polska będą wspólnie kibicować największym gwiazdom golfa podczas poniedziałkowego finału.

Znajdująca się w sercu Warszawy Elektrownia Powiśle to niezwykłe miejsce, którego historia liczy ponad 100 lat. W 1904 roku lokalne władze ogłosiły przetarg na budowę elektrowni dla Warszawy, która w kolejnych latach stała się jedną z największych i najnowocześniejszych elektrowni w Polsce.  Elektrownia Powiśle odgrywała istotną rolę w historii i rozwoju miasta, dostarczając prąd dla Warszawy aż do 2001 roku. Nowy rozdział w historii tego miejsca rozpoczął się w 2016 roku.

 

 

W historyczne mury elektrowni tchnięto nowe życie, zmieniając przeznaczenie postindustrialnych budynków, ale zachowując ich charakter. W zrewitalizowanych wnętrzach Elektrowni Powiśle powstały sklepy, w których klienci mogą znaleźć wyjątkowe polskie i zagraniczne marki, restauracje serwujące kuchnię z całego świata – 17 konceptów kulinarnych i 3 bary w strefie Food Hall oraz 7 restauracji z pełną obsługą kelnerską. W Elektrowni Powiśle powstał również pierwszy w Polsce Beauty Hall – strefa piękna, która pozwala zarówno kobietom, jak i mężczyznom skorzystać z ponad 300 usług w dziedzinie urody i pielęgnacji. Przestrzeń Elektrowni Powiśle to także 90 apartamentów na wynajem, 3 budynki biurowe oraz hotel butikowy Barceló, którego otwarcie zaplanowane jest na 2021 rok. Elektrownia Powiśle tętni życiem każdego dnia. Liczne wydarzenia artystyczne, kulturalne czy modowe oraz niepowtarzalny klimat łączący historię z nowoczesnością sprawiają, że jest to miejsce, do którego chce się wracać.

 

 

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni