J.R. Smith vs Chris Como. Private Lesson

Prywatna lekcja: J.R. Smith vs Chris Como

W drugim odcinku „Prywatnej lekcji” Chris Como – trener między innymi Tigera Woodsa, Jasona Daya, Brysona DeChambeau i Trevora Immelmana, wychodzi na pole razem z dwukrotnym mistrzem NBA – J.R. Smithem.

 

J.R Smith – ze szkoły średniej do NBA

Earl Joseph Smith III urodził się 9 września 1985 w Freehold w stanie New Jersey.  Występował na pozycji rzucającego obrońcy. O skali jego talentu najlepiej świadczy fakt, że w 2004 roku został wybrany do NBA bezpośrednio po ukończeniu szkoły średniej! Trafił wówczas do  New Orleans Hornets jako osiemnastka w drafcie.

 

 

Dwa pierścienie mistrzowskie

Swoje dwa mistrzostwa NBA zdobywał w dwóch różnych drużynach. Pierwsze z 2016 roku świętował z Cleveland Cavaliers, pokonując w finale Golden State Warriors 4-3. Druga wygrana miała miejsce cztery lata później z ekipą Los Angeles Lakers. Lakersi pokonali wówczas Miami Heat. J.R. był również trzykrotnie wicemistrzem NBA w 2015, 2017 i 2018 roku.

 

Emerytowany student

JR grał w NBA przez 17 lat, zanim przeszedł na emeryturę w 2020 roku. Po przejściu na emeryturę zrobił coś, czego nikt się po nim nie spodziewał; zapisał się do college’u i dołączył do drużyny golfowej North Carolina A&T jako student pierwszego roku! Jak można się domyślić ma w sobie mnóstwo talentu, a Chris Como jest podekscytowany, mogąc pomóc mu udoskonalić jego grę.

 

PREMIERA drugiego odcinka „Prywatnej lekcji” w poniedziałek 6 marca o 11.00

+ 14.30, 18.30, 23.00

 

Zapraszamy.

 

Przygotowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni