Źródło: USADAM

Smash in the Sun – konfrontacja w słońcu!

W najlepsze kręci się karuzela ognistych zawodów z cyklu World Long Drive.  Clash in the Canyon – był pierwszym turniejem z tego cyklu, pokazywanym w Golf Channel Polska. Golfowi siłacze oraz siłaczki zmierzyli się ze sobą niedaleko Las Vegas, w drugiej eliminacji tegorocznych Mistrzostw Świata.

Te pełne adrenaliny zawody uważane są przez wielu za największy golfowy spektakl na naszej planecie. Trudno się dziwić, skoro zawodnicy i zawodniczki potrafią uderzyć piłkę golfową na niebotyczne odległości!

Przed wielkim finałem, którym jest wrześniowy Volvik World Long Drive, odbywa się w sumie osiem kwalifikacji. Tytułu w kanionie bronił Ryan Reisbeck, któremu w poprzedniej rozgrywce finałowej uległ Tim Burke. Z kolei w kategorii kobiet obrończynią tytułu była Chloe Garner, która pokonała w finale Phillis Meti.

W Clash in the Canyon 2018 zwyciężyli:  strażak – Will Hogue, który w wielkim finale pokonał Justina Jamesa!

Wśród kobiet triumfowała Alexis Belton, która była lepsza od Alex Phillips!

Przed nami kolejna, ekscytująca eliminacja World Long Drive 2018 – Smash in the Sun! Tym razem walka toczyć będzie się w indiańskim rezerwacie w Arizonie.

Kto wygra konfrontację w pełnym słońcu? Czy Will Hogue i Alexis Belton powtórzą sukces z zawodów Clash in the Canyon?

Przekonajmy się w Golf Channel Polska!

Smash in the Sun. Początek relacji, w piątek, od 19.30!

Komentują, również potrafiący posłać piekielnie daleko swój drive: Mistrz Olimpijski – Szymon Ziółkowski oraz brawurowy sprawozdawca – Jacek Person!

Zaraz po niej, od 22.00,  zapraszamy na transmisję drugiej rundy turnieju PGA TOUR – FedEx St. Jude Classic!

Szykuje się naprawdę gorący piątek!

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni