Fot: Gradi Team

Silna polska ekipa z Gradim na czele zagra w Casablance!

W najbliższą niedzielę w resorcie Prestigia pod Casablancą rozpocznie się trzydniowy Open Prestigia 2018. Będzie to trzeci turniej w ramach niemieckiej ligi Pro Golf Tour, w której wystąpi Mateusz Gradecki. W poprzednich, które odbywały się w Egipcie, Polak zajął odpowiednio 6 i 13 miejsce. W rankingu Pro Golf Tour Order of Merit 2018 Mateusz zamyka pierwsza dziesiątkę

 

Podobnie jak w poprzednich zawodach ligi, po dwóch rundach stroke play nastąpi cut dla 40. najlepszych wyników i remisów. Dla zwycięzcy przewidziano czek na kwotę 5000 euro. Natomiast pula nagród wyniesie 30 000 euro. Zawodnicy zmierzą się na dwóch polach: The Tony Jacklin (par 72) oraz Palmerie Country Club (par 71).

***

Oprócz Mateusza w Casablance powalczy jeszcze ambitna grupa trenerów i graczy PGA Polska. Na marokańskich fairwayach wystąpią również: Grzegorz „Tiger” Zieliński, Adrian Kaczała i Kuba Piotrowski.

Fot: Adrian Kaczała

W rolę caddiego Gradiego wcieli się Wrocławianin Filip „El Filippo” Naglak, członek zarządu PGA Polska, wieloletni trener Kadry Narodowej i certyfikowany trener TPI. Filip na temat golfa wie praktycznie wszystko i nie zawaha się tego użyć!

 

 

Szykuje się emocjonujący turniej !

Trzymamy kciuki!

 

Livescoring: TUTAJ.

Ranking Pro Golf Tour: TUTAJ.

 

Źródło: PZG

Dodatkowe informacje dopisała: Kasia Nieciak.

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni