(Photo by: Cy Cyr/ Golf Channel)

Setny odcinek Feherty Show! Występują: Lee Trevino, John Daly i Gary McCord!

David Feherty zawsze zaprasza fantastycznych gości jednak na setną edycję swojego programu postarał się szczególnie! Tym razem spotka się aż z trzema, zupełnie wyjątkowymi gośćmi, których łączy jedno – wszyscy są cudownie nieobliczalni i lekko szaleni!

Lee Trevino, znany jako Supermex!  Członek World Golf Hall of Fame, zwycięzca 92 zawodowych  turniejów, w tym sześciu wielkoszlemowych! Nie trzeba pisać nic więcej!

John Daly, wołają na niego „Wild Thing” lub „Long John”! Już same jego przydomki gwarantują duże emocje. Uwielbiany przez kibiców na całym świecie, przez większość swojego życia zmagający się z uzależnieniem od alkoholu i hazardu. Jak sam przyznaje, roztrwonił w kasynach jakieś 60 milionów dolarów! W swoich najlepszych czasach „najdłuższy” na świecie. Przez 11 (!) lat najlepszy w klasyfikacji najdalej uderzających na PGA Tour. W 1997 roku został pierwszym graczem w historii, który złamał magiczną barierę 300 jardów, uzyskując w czasie całego sezonu średnią odległość wynoszącą 302 jardy. Posiadacz dwóch tytułów wielkoszlemowych.

Gary McCord! Słynny i zupełnie zwariowany komentator golfowy, autor dwóch książek, aktor, zwycięzca trzech profesjonalnych turniejów. Wystąpił w kultowym „Tin Cup”, który jak sam utrzymuje, częściowo opowiada o jego życiu.

Panowie gawędzą m.in. o swoich zwycięstwach i porażkach, Arnoldzie Palmerze, autografach i caddich. Nie zabraknie również elementów mrożących krew w żyłach!

Pozycja obowiązkowa!    

Premiera w Golf Channel Polska: poniedziałek, 11 września, godzina 22.00!

 

 

Autor: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni