Fot: PGA Polska

Ruszyły zapisy na Gradi Invitational by John Deere!

Ruszyła rejestracja na długo oczekiwany pierwszy turniej z serii PGA Polska Tour. Już 13 kwietnia zapraszamy na pole Gradi Golf Club, na turniej Gradi Invitational by John Deere, inaugurujący cykl. Pula nagród wyniesie 30 000 zł. Partnerem turnieju, podobnie jak w ubiegłym roku, jest John Deere Polska.

Seria PGA Polska Tour jest najważniejszym cyklem zawodowym w Polsce. W zeszłorocznych turniejach wzięło udział blisko 100 zawodników na każdym polu, w tym około 30 Profesjonalistów.

Gradi Golf Club, to 18-dołkowe pole (PAR 71) o długości 5437 metrów, które zapewnia grę pełną wyzwań i satysfakcji, zarówno graczom zawodowym, jak i amatorom.

Tradycyjnie podczas pierwszego dnia zawodów odbędzie się ProAm, w trakcie którego zawodowcy połączą siły z amatorami. Będzie to doskonała zabawa dla każdego gracza. Podczas dwóch kolejnych dni odbędzie się turniej główny o charakterze typowo sportowym, w którym amatorzy i Pro będę rywalizować  w oddzielnych kategoriach. Niezmiennie amatorzy zmierzą się w formacie Strokeplay brutto oraz Strokeplay netto. Nie zapomnieliśmy również o nagrodach dla najlepszej kobiety i najlepszego juniora.

W tegorocznym cyklu, już po raz trzeci, amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu, a zwycięzcy otrzymają niesamowite nagrody.

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 5500 PLN, dla amatorów PGA Polska wraz z partnerami przygotowała wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji oraz dodatkowych konkursów, o których będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenia strony!

 

Rejestracja znajduje się TUTAJ

 

Zapraszamy do zapisów!

 

 

Źródło: Angelika Ełatowska/PGA Polska

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni