Fot: PGA Polska

Ruszyła rejestracja na Floating Garden Szczecin Open!

Ruszyła rejestracja na drugi turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour. Już 11 maja zapraszamy na pole Binowo Park Golf Club na turniej Floating Garden Szczecin Open.

Partnerem tytularnym zawodów jest Alior Bank. Seria Alior Bank PGA Polska Tour jest najważniejszym cyklem zawodowym w Polsce. W pierwszym turnieju z serii udział wzięło ponad 100 graczy, w tym niemal 50 zawodowców.

Pole Golfowe Binowo Park powstało w 2000 roku na przepięknym terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego. W malowniczym otoczeniu Puszczy Bukowej znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie.

 

W tegorocznym cyklu po raz kolejny amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii Alior Bank PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu, nagrodą główną będzie tygodniowy pobyt w Sotogrande w Hiszpanii połączony z grą na słynnej Valderamie oraz polu Almenara GC.

Dodatkowo po ProAmie odbędą się konkursy, w których do wygrania będzie między innymi samochód marki Jaguar na weekend oraz konto Private Bank na rok ufundowane przez Alior Bank.

W trakcie ProAmu odbędzie się akademia dla zaproszonych gości sponsorowany przez Wilson Golf. Dodatkowo przez cały czas trwania turnieju dla graczy oraz gości czynne będą stoiska Masters Golf oraz 2XU.

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 5500 PLN. Dla amatorów, PGA Polska wraz z partnerami, przygotowało wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji o których będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenia strony!

Partnerami wspierającymi turniej są: Jaguar, SAP, Grupa SKAT, 2XU, Travel and Action, Centrum Golf, Dr Irena Eris, MMGolf, Masters Golf, Wilson Golf.

Rejestracja znajduje się tutaj!

Zapraszamy do zapisów!

 

Źródło: PGA Polska

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni