Fot: Gradi Golf Club

Rusza Gradi Invitational by John Deere.

Dzisiaj startuje turniej inaugurujący cykl turniejów Alior Bank PGA Polska Tour – Gradi Invitational by John Deere. Partnerem tytularnym cyklu został Alior Bank, natomiast partnerem turnieju, podobnie jak w ubiegłym roku, jest John Deere Polska. Seria PGA Polska Tour jest najważniejszym cyklem zawodowym w Polsce. W zeszłorocznych zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników na każdym polu, w tym około 30 Pro. 

Gradi Golf Club, to 18-dołkowe pole (PAR 71) o długości 5437 metrów, które zapewnia grę pełną wyzwań i satysfakcji zarówno graczom zawodowym, jak i amatorom. Tradycyjnie podczas pierwszego dnia zawodów odbędzie się ProAm, w trakcie którego zawodowcy połączą siły z amatorami. Będzie to doskonała zabawa dla każdego gracza. Podczas trwania ProAmu Partnerzy PGA Polska przygotowali wiele atrakcji. Między innymi w konkursie nearest to the pin by Jaguar wygrać będzie można samochód marki jaguar na weeknd. Alior Bank przygotował konkurs nearest to the pin, w którym nagrodą będzie roczne konto Private Bank.

Dodatkowo przez cały dzień stoiska będą mieli Mastrs Golf i 2XU, a Wilson Golf poprowadzi akademię golfa dla początkujących.

Podczas dwóch kolejnych dni odbędzie się turniej główny o charakterze typowo sportowym, w którym amatorzy i Pro będę rywalizować w oddzielnych kategoriach. Niezmiennie amatorzy zmierzą się w formacie Strokeplay brutto oraz Strokeplay netto. Nie zapomnieliśmy również o nagrodach dla najlepszej kobiety i najlepszego juniora.

W tegorocznym cyklu, już po raz trzeci, amatorzy będę mieli szanse rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii Alior Bank PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu, a zwycięzca otrzyma tygodniowy pobyt w Sotogrande w Hiszpanii połączony z grą podczas turnieju na słynnej Valderamie oraz polu Almenara GC

Nagroda dla zawodowców za pierwsze miejsce wyniesie 5500 PLN, dla amatorów PGA Polska wraz z partnerami przygotowała wyjątkowe nagrody rzeczowe. Oprócz tego przewidziane jest wiele atrakcji oraz dodatkowych konkursów

Partnerami wspierającymi turniej są: Jaguar, SAP, Grupa SKAT, 2XU, Travel and Action, Centrum Golf, Dr Irena Eris, MMGolf, Masters Golf, Wilson Golf.

Lista startowa: https://www.pgapolska.com/pl/aktualnosci/polska/lista-startowa-proam-gradi-invitational-by-john-deere-1

 

 

Źródło: PGA Polska

Fot: Gradi Golf Club

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni