Rozdano dzikie karty na Sierra Polish Open!

Dzięki przyznanym przez Zarząd PZG „dzikim kartom”, na podstawie przyjętych wcześniej kryteriów, najlepsi Polscy zawodnicy otrzymali szansę na występ w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Mężczyzn „Sierra Polish Open” 2017. Zawody rozegrane zostaną w dniach 30 lipca-1 sierpnia na polu Sierra Golf Club.

Sierra Polish Open to zawodowy turniej z cyklu Pro Golf Tour, w którym udział weźmie ponad 100 europejskich zawodowców. Na starcie turnieju, na podstawie przyjętych kryteriów, dzięki „dzikim kartom” staną również polscy amatorzy. Wśród nich znaleźli się:

 1. Maksymilian Biały (Tokary GC)
 2. Jakub Dymecki (Tokary GC)
 3. Mateusz Gradecki (Gradi GC)
 4. Bruno Horst (Krakowski KG r. zał. 2002)
 5. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)
 6. Philipp Pakosch (Sobienie Królewskie G&CC)
 7. Jan Szmidt (Toya G&CC)
 8. Marek Tymiński (Warsaw Golf Links)
 9. Jakub Urbański (Toya G&CC)
 10. Andrzej Wierzba (Sobienie Królewskie G&CC)
 11. Oskar Zaborowski (PGA Polska)

Stawkę polskich zawodników uzupełnią profesjonaliści z puli dzikich kart PGA Polska z Adrianem Meronkiem na czele: Martyn Proctor, Max Sałuda, Grzegorz Zieliński, Thomas Bosco-Cwiok, Adrian Kaczała, Kuba Ufnal i Martin Hejger.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zmaganiom profesjonalistów towarzyszyć będzie turniej Pro-Am (29 lipca), który zakłada wspólną rywalizację profesjonalnych graczy ligi Pro Golf Tour z amatorami w formacie Stableford netto. Więcej informacji oraz zapisy na stronie Sierra GC TUTAJ.

Tekst: PZG

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni