Relacja z Deutsche Bank Polish Masters w Golf Channel Polska!

Już we wtorek o 21:00 w Golf Channel Polska, premiera relacji z finałowego turnieju Deutsche Bank Polish Masters.

Deutsche Bank Polish Masters to najpopularniejszy i największy cykl turniejów dla golfistów amatorów w kraju. 10 turniejów eliminacyjnych rozgrywanych jest przez pięć miesięcy (to niemal cały sezon golfowy w Polsce). Finał wyłonił 18 zwycięzców, którzy w nagrodę pojadą grać na najlepszych polach golfowych Europy.
– W niedzielę w finale grali już tylko najlepsi. Dzięki temu rozgrywka naprawdę trzymała w napięciu i w kilku przypadkach do końca nie było wiadomo, kto wygrał – mówi Jacek Gulmantowicz, prezes firmy Golf24, organizatora Deutsche Bank Polish Masters. – Dopiero po zejściu wszystkich zawodników z pola i podliczeniu wyników ostatecznie poznaliśmy zwycięzców. Nagrodą dla nich jest wyjazd na turniej zagraniczny do Portugalii.

Tam zwycięzcy zagrają na polach golfowych, które są zaliczane do najlepszych w Europie, w tym na Monte Rei (nr 1 w Portugalii) i The Old Course (nr 3 w Portugalii).

O przebiegu finału Deutsche Bank Polish Masters informowaliśmy we wrześniu.

Premiera relacji: wtorek, 7 listopada 21:00.

Relację będzie można obejrzeć również m.in. we czwartek o 22:30, bezpośrednio po podsumowaniu Ras Al Khaimah 2017 Golf Challenge – turnieju, w którym po niezwykle emocjonującej końcówce drugie miejsce zajął Adrian Meronk. Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni