Fot: Kasia Nieciak

PZPN Golf Invitational.

PZPN Golf Invitational to przedsięwzięcie łączące ze sobą dwa światy, z jednym wspólnym elementem – piłką. Piłki są różne, ale emocje jakie wywołują są w obu przypadkach podobne, nierzadko skrajne. W golfa lubią grać piłkarze, a piłką nożną interesują się prawie wszyscy, tak więc połączenie tych dyscyplin sportu wydaje się oczywiste. Podczas 3. Turnieju PZPN Invitational goście związani z PZPN i golfem, rywalizowali o puchar Prezesa PZPN – Zbigniewa Bońka, w gościnnych Sobieniach Królewskich. Organizatorem turnieju był nieoceniony Sławek Piński.

Na turnieju zameldowała się też ekipa Golf Channel Polska, która za sprawą wcielającego się w rolę latającego reportera – Adama Mitukiewicza robiła spory ruch na łączach. Adam dość dynamicznie przemieszczał się z jednego końca pola na drugi i przeprowadzał szybkie i nieoczywiste wywiady z uczestnikami turnieju. Wszystko to na warsztat wzięła ekipa filmowa.

 

 

W turnieju wystąpiła cała armia golfistów. W akcji można było podziwiać również najlepszych polskich graczy – Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego i prawdopodobnie najlepszych golfistów wśród sportowców –  Jerzego Dudka i Mariusza Czerkawskiego …

 

 

***

Premiera relacji z PZPN Golf Invitational w Golf Channel Polska,  w środę 15 sierpnia, o godzinie 19.30.

 

Zapraszamy!

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni