Marek Tymiński. Fot. Shots on the Fairway

Trwa Citi Handlowy – XIV PZG Masters.

Od piątku, na polu First Warsaw G&CC 112 zawodników rywalizuje w ostatnim turnieju z cyklu Citi Handlowy – XIV PZG Masters. Zawody podsumują cały sezon 2018.

Pierwszego dnia najniższy wynik uzyskali Marek Tyminski (Warsaw Golf Links) oraz Maksymilian Biały (Tokary GC). Obaj zawodnicy zakończyli pierwszą rundę z 77 uderzeniami (+5). Plasujący się za nimi Filip Kowalski (Tokary GC) zanotował wynik +6.

Wśród golfistek prowadzi Matylda Kuna (KG Lisia Polana) z rezultatem 82 uderzeń (+10). Za zawodniczką z Lisiej Polany, z różnicą 6 uderzeń, znajdują się Amanda Majsterek (A&A GC) oraz Alicja Milewska (KG Lisia Polana)

Finał turnieju zaplanowany jest na niedzielę. Podczas ceremonii zostaną uhonorowani nie tylko jego zwycięzcy, ale również triumfatorzy indywidualnych kategorii rankingowych – juniorskich i seniorskich, oraz zwycięzcy kategorii masters kobiet i mężczyzn oraz Klubowego Pucharu Polski i Klubowego Pucharu Polski Juniorów. Po raz pierwszy zostaną także wyłonieni zwycięzcy Rankingu Trenerów Sekcji Juniorskich.

Wyniki: TUTAJ 

Tee time’y: TUTAJ.

 

Źródło: PZG

Fot. Shots on the Fairway

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni