PXG College Golf Showcase

PXG College Golf Showcase

PXG College Golf Showcase 2022 to konfrontacja szóstki czołowych golfistów akademickich: dwóch kobiet i czterech mężczyzn.

Kapitanowie

Kapitanami drużyn będą członkowie Futbolowej Galerii Sław: Jerome Bettis i Brian Urlacher. Rywalizacja odbędzie się na polu Scottsdale National w Arizonie. Wygrane pieniądze przekazane zostaną na cele charytatywne.

 

Drużyny

W 2022 PXG College Golf Showcase w Scottsdale National wezmą udział golfistki Rachel Kuehn (Wake Forest) i Erica Shepherd (Duke) oraz golfiści z college’u Bryce Lewis (Tennessee), Patrick Welch (Oklahoma), Reid Davenport (Vanderbilt) i Max Moldovan (Stan Ohio). Każdy gracz będzie miał trenera jako caddiego.

 

 

W pojedynku zmierzą się dwie czteroosobowe drużyny, Team Semper Fi i Team Mount Sinai, z których każda będzie składać się z dwóch golfistów z college’u, jednej golfistki z college’u i kapitana drużyny.

Scottsdale National

Scottsdale National Golf Club będzie gospodarzem PXG College Golf Showcase. W przeciwieństwie do wielu prywatnych klubów, Scottsdale National nie jest częścią osiedla mieszkaniowego – to czysty golf ze wspaniałymi  widokami na dziewiczy pustynny krajobraz otoczony z trzech stron rezerwatem McDowell Sonoran.

 

 

PREMIERA w Golf Channel Polska w środę 22 lutego o 20.00

 

Zapraszamy.

 

Przygotowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni