Przesiep w toku. Jaś Szmidt na prowadzeniu.

Minął już pierwszy dzień rywalizacji w Przesiep Open by mitukiewicz.pl. Co z tym nierozerwalnie związane uczestnicy podzieleni zostali na jedyne w swoim rodzaju kategorie. Najlepszym Przesiepem jest aktualnie Jaś Szmidt, który to wykręcił w poniedziałek 68 uderzeń – najlepszy wynik brutto pierwszej rundy.

Najwyżej sklasyfikowanym Hakerem jest Jacek „Gazik” Gazecki. Bakłażanom przewodzą Tomek Lewczuk i Brian Goode.  W budzącej zawsze największe emocje kategorii Planktonów prowadzą Antonio Wierciński oraz Andrzej „Ryniu” Rynkiewicz.

Teraz toczyć będzie się już zacięta rywalizacja o najlepszą pozycję w przypisanej kategorii, która może zostać zmieniona co najwyżej w przyszłorocznej edycji turnieju.

Wieczorem, na deser odbył się Accra Long Drive Night Show, dynamicznie komentowany przez Jacka Persona! Bezapelacyjnym zwycięzcom został Tomek Gajewski, który grał jakieś nieprawdopodobne uderzenia, zazwyczaj szybujące grubo ponad 300 metrów.

Natomiast wynikiem wieczoru było zagranie niemalże 320 metrów, z niewyobrażalną wręcz prędkością główki kija, wynoszącą prawie 140 mph!

 

Trwa runda druga. Pogoda jest wręcz idealna, więc można spodziewać się naprawdę solidnego „Przesiepu”!

 

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/1347/livescore

 

Napisała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni