Fot: Shots on the fairway

Drużyna Łukasza Szadnego triumfuje w ProAm Modry Las Open!

Przedostatni turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018 rozpoczął się tradycyjnie od turnieju Pro-Am. W turnieju wystartowało 19 drużyn, składających się z trzech amatorów i jednego zawodowca. Dwa najlepsze wyniki Stroke Play Netto na dołku stanowiły wynik zespołu.

W turnieju Pro – Am zwyciężyła drużyna Łukasza Szadnego, w składzie Stefan Biliński, Bartosz Wichowski i Michał Muchajer (-24).

Drugie miejsce, ze stratą 6 uderzeń do zwycięzców, zajęła drużyna Thomasa Bosco-Cwioka, w składzie: Tomasz Całusiński, Zdzisław Matejek i Krzysztof Zalewski. Na trzeciej pozycji, z wynikiem -15, uplasowali się reprezentant Czech – Ales Korinek, Paweł Zwierz, Krzysztof Kolasiński i Tomasz Chojankowski.

Na 9. dołku, podczas trwania turnieju, odbył się konkurs Nearest to the Pin by Alior Bank, gdzie nagrodą było roczne bezpłatne konto w Alior Private Banking. Najlepsza okazała się Agnieszka Arabczyk z drużyny Tomasza Zembrowskiego, zatrzymując piłkę 78 cm od dołka.

Po turnieju odbył się konkurs Jaguar Nearest to the Pin. Samochód Jaguar na weekend wygrał Kuba Piotrowski.

Dziękujemy partnerom: Jaguar, SAP, Grupa SKAT, 2XU, Travel and Action, Centrum Golf, Dr Irena Eris, MMGolf, Masters Golf i Wilson Golf.

Źródło:  PGA Polska