Adrian Meronk. DP World Tour Championship 2022. Fot. Marek Darnikowski

Powtórki turniejowe

Do stycznia nie będzie turniejów na żywo. Proponujemy zatem nasz cykl Powtórkowych Rund Finałowych.

W tym tygodniu pokażemy finały czterech turniejów: Horizon Irish Open, Rolex Challenge Tour Grand Final supported by The R&A, DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP i TOUR Championship.

 

 

CZWARTEK, godzina 18.00

Wracamy do pierwszego zwycięstwa Adriana Meronka na DP World Tour podczas turnieju z ogromnymi tradycjami – Horizon Irish Open.

 

 

Rywalizacja toczyła się na polu Mount Juliet Estate, jednym z projektów Jacka Nicklausa, wpisanym w pofałdowany irlandzki krajobraz, charakteryzującym się parkowym charakterem, pięknymi widokami i aż osiemdziesięcioma bunkrami.

 

PIĄTEK, godzina 18.00

W piątek pokażemy pełną dramatycznych zwrotów akcji, ekscytującą rywalizację w zamykającym sezon Rolex Challenge Tour Grand Final supported by The R&A w Club de Golf Alcanada na Majorce. W turnieju, który decydował kto zdobędzie pełne prawa do gry w aktualnym sezonie DP World Tour rywalizował również Mateusz Gradecki, któremu caddiował Kuba Dymecki.

 

 

SOBOTA, godzina 17.00

Sobota minie nam pod znakiem wielkiego finału rozgrywek DP World Tour – DP World Tour Championship.

 

 

W elitarnej stawce pięćdziesięciu graczy znalazł się też Polak Adrian Meronk, zajmujący przed startem rywalizacji w Dubaju dziewiątą pozycję w rankingu ligi.

 

NIEDZIELA, godzina 16.00

TOUR Championship to ostatni akord sezonu PGA TOUR, tradycyjnie rozgrywany na słynnym polu East Lake w Atlancie.

 

 

Do finałowej rozgrywki dostało się tylko trzydziestu najlepszych golfistów, którzy walczyli o końcowe zwycięstwo i ogromne pieniądze.

 

 

Zapraszamy.

 

Przygotowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni