Jarosław Sroka Prezesem PGA Polska!

12 kwietnia na polu golfowym Gradi Golf Club odbyło się Wyborczo-Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Instruktorów Golfa PGA Polska, podczas którego wybrano prezesa i zarząd. Na prezesa PGA Polska, na trzecią kadencję, wybrano Jarosława Srokę, który powołał na stanowiska pozostałych członków zarządu. Wśród nich Piotra Owczarka i Filipa Naglaka, którzy tworzyli zarząd w poprzednich latach oraz jako nowi zostali wybrani Wojciech Waśniewski i Maksymilian Sałuda.

„W poprzednich latach zarząd PGA Polska skupił się na kluczowych celach statutowych. Wdrożenie najwyższych standardów edukacyjnych zapewniło nam miejsce w golfowej czołówce, w strukturze szkoleń instruktorów i trenerów golfa, wśród najbardziej rozwiniętych Państw świata” powiedział Jarosław Sroka, Prezes PGA Polska.

Obraz może zawierać: tekst

W poprzednich kadencjach zarząd PGA Polska wypracował wysokie standardy zarówno na poziomie edukacyjnym, jak i podczas organizacji turniejów zawodowych. Niezmiennie od lat misją Stowarzyszenia jest popularyzacja i promocja golfa w Polsce.

„Naszym celem na najbliższe lata jest utrzymanie ścisłej współpracy z PGAs of Europe oraz z Polskim Związkiem Golfa. Tylko wspólnie podjęte działania umożliwią dalszy, dynamiczny rozwój golfa w naszym kraju. W przyszłym roku zamierzamy wesprzeć wdrożenie nowych ram kwalifikacji zawodowych, które będą zgodne z wytycznymi Ministerstwa Sportu. Jako partner pierwszego wyboru niezmiennie będziemy podnosić poziom  kompetencji naszych członków, między innymi poprzez organizację specjalistycznych szkoleń.” dodał Jarosław Sroka.

Jarosław Sroka jest członkiem zarządu domu inwestycyjnego Kulczyk Investments, gdzie odpowiada za nadzorowanie obszarów komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich oraz marketing. Jest doświadczonym menedżerem, współtwórcą polskiego rynku mediów, wieloletnim dziennikarzem, publicystą telewizyjnym i radiowym. Był redaktorem naczelnym wiodących polskich gazet, m.in. „Gazety Prawnej”, „Pulsu Biznesu” i „Newsweek Polska”.

 

Żródło: PGA Polska

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni