Fot: FB Sławek Marszałek

Juan Ochoa zwycięża w PGA Polska Short Game Championship!

Juan Ochoa nawiązał do tradycji i nieposzlakowanej opinii wyśmienitej hiszpańskiej krótkiej gry i zwyciężył w PGA Polska Short Game Championship. Sławek Marszałek odpowiedział trafieniem Hole in One!
***

8 października na Golf Park Józefów odbyła się piąta odsłona PGA Polska Short Game Championship by Winterhalter. Do rozgrywek  zakwalifikowało się 12 zawodowców i 12 amatorów. Po pierwszej rundzie stroke play wyłoniona została drabinka kwalifikacyjna. Następnie zawodnicy rozegrali trzy rundy match play.

 

 

Wśród zawodowców triumfował Juan Ochoa, na drugiej pozycji uplasował się Kamil Chojnicki. Trzecie miejsce zdobył Grzegorz „Tiger” Zieliński.

Najlepszym amatorem został Konrad Zygarski, drugie miejsce zdobył Jacek Piłko. Na trzeciej pozycji uplasował się Sławek Marszałek, który jako jedyny podczas turnieju trafił Hole in One!

 

 

Stała pula nagród wynosiła 9.000 zł. Dodatkowo za każdy wygrany mecz zawodowcy otrzymali vouchery na wyjazdy golfowe o łącznej wartości 6.000 zł ufundowane przez golftrips.pl. Amatorzy również zdobyli vouchery od golftrips.pl, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Podziękowania dla sponsora turnieju, firmy Winterhalter i partnera – Golf Park Józefów.

 

***

Golf Park Józefów to 6-dołkowe pole, które doskonale nadaje się do sprawdzenia umiejętności krótkiej gry. Obiekt znajduje się na malowniczym i rozłożystym terenie należącym do kompleksu Holiday Inn Warszawa Józefów, zaledwie 20 km od centrum Warszawy.

 

 

Źródło: Angelika Eratowska/PGA Polska

Zdjęcia: PGA Polska i Sławek Marszałek

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni