Fot: Lisia Polana GC

PGA Polska Championship

W niedzielę na Lisiej Polanie odbył się PGA Polska Championship – finałowa odsłona cyklu PGA Polska Tour. W poniedziałek członkowie i studenci PGA Polska rywalizować będą jeszcze w turnieju decydującym o końcowej klasyfikacji w rankingu Order of Merit.

Lista startowa ProAm PGA Polska Championship

Zwyciężyła drużyna Michała Guzowskiego w składzie: Mirosław Brańka, Ireneusz Jarosz i Daniel Hiller. Oto jak tamte wydarzenia opisuje kapitan zwycięskiej drużyny: „ProAm PGA Polska Championship już drugi rok z rzędu okazał się bardzo pomyślny dla mojej drużyny. W 2019 roku udało nam się wywalczyć trzecie miejsce. W tym roku, z wynikiem -20 udało nam się wygrać ten turniej. Jest to również moje pierwsze zwycięstwo w turnieju organizowanym przez PGA Polska. Pogoda, która nas przywitała była iście golfowa, słońce, 20 stopni i przyjemny wiaterek. Atmosfera, wewnątrz flightu i w całym turnieju wspaniała, jak zawsze gdy turnieje organizuje PGA Polska. Moja drużyna na pewno na długo zapamięta świetne uderzenie Daniela, który na dziewiątym dołku, grając spod drzewek klasyczny bump & run, z około trzydziestu metrów od flagi, miał lip-out na birdie.”

 

Drużyna w składzie Michał Guzowski (PGA Polska), Mirosław Brańka, Ireneusz Jarosz i Daniel Hiller zwyciężyli w finałowym…

Opublikowany przez PGA Polska Niedziela, 13 września 2020

 

Depeszował: Michał Guzowski

Źródło: PGA Polska

WYNIKI ProAm: TUTAJ

Wyniki turnieju Order of Merit: TUTAJ

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni