PB CUP 2020

Szanowni miłośnicy golfa,

„Puls Biznesu” jako marka mająca ogromne doświadczenie w organizacji najwyższej jakości wydarzeń dla świata biznesu podjął się trudnego, ale ogromnie pasjonującego wyzwania – stworzenia wyjątkowego turnieju golfowego, który zapewni rywalizację na najwyższym poziomie. Sprawi, że dzień na polu będzie niezapomnianym wydarzeniem sportowym i towarzyskim, a dla świata biznesu i ludzi golfa nabierze wymiaru wielkiego święta. Umożliwi również nawiązanie kontaktów biznesowych bądź nowych znajomości, a wszystko w pełnej soczystej zieleni i niecodziennych emocji atmosferze pola golfowego w podwarszawskich Sobieniach. 

 

 

Na polach golfowych całej Polski poznaliśmy wyłącznie pozytywnych i uśmiechniętych ludzi, których pasją jest sport. Nie mamy więc wątpliwości, że spędzenie wspólnie dnia będzie dla nas wszystkich przyjemnością i znakomitą zabawą. Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Państwa do sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie i wspólnej zabawy w drugiej edycji turnieju PB Golf Cup, organizowanego przez trzy prestiżowe marki: Mastercard, Santander Bank Polska i dziennik „Puls Biznesu”.

 

 

Patronem Mediowym wydarzenia jest Golf Channel Polska. 

 

 

W pierwszej edycji dopisała nie tylko pogoda, ale i uczestnicy. Pula dostępnych miejsc wyczerpała się bardzo szybko, a lista rezerwowa z dnia na dzień była coraz dłuższa. W rywalizacji wzięło ostatecznie udział 115 zawodników (ze 116 zgłoszonych do turnieju). Zainteresowanie wydarzeniem okazało się olbrzymie. Taką frekwencję osiąga się przy prestiżowych turniejach. Jesteśmy pewni, że tak też będzie i tym razem.

 

 

Zapewniamy:

  • bogate pakiety startowe
  • ciekawe i wartościowe golfowe oraz pozagolfowe nagrody
  • rodzinną i przyjazną atmosferę – zapraszamy na pole z osobami towarzyszącymi
  • piknik golfowy w formule open (dla zawodników)
  • trochę niecodziennych niespodzianek za indywidualne osiągnięcia
  • konkurs puttowania podczas pikniku w emocjonującej formule pucharowej z bardzo cennymi nagrodami – gwarantujemy niezapomniane emocje
  • punkt fittingowy znanych marek podczas turnieju i pikniku
  • akademię golfa dla osób towarzyszących, by w przyszłorocznym turnieju mogli zagrać razem z nami
  • sprawną organizację i znakomitą atmosferę

 

Liczba miejsc ograniczona. Do zobaczenia w Sobieniach 11 lipca.

Kategorie turnieju PB Cup 2020:
3/4 hcp Stroke Play Netto hcp: 0-12
3/4 hcp Stableford Netto hcp: 12,1 – 24
3/4 hcp Stableford Netto hcp: 24,1-36
Stroke Play Brutto Open – najlepszy Mężczyzna hcp: 0-36
Stroke Play Brutto Open – najlepsza Kobieta hcp: 0-36

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

BOGATA PULA NAGRÓD

BOGATA PULA NAGRÓD

Nagrodami głównymi w każdej z pięciu kategorii turnieju są topowe torby turniejowe z najnowszej kolekcji Mavrik Staff firmy Callaway prosto z PGA Tour 2020. Zobacz, co jeszcze można wygrać w zakładce NAGRODY.

ATRAKCYJNE PAKIETY STARTOWE

ATRAKCYJNE PAKIETY STARTOWE

Zawodnicy otrzymają czapkę Stitch Magnet firmy Callaway uszytą z tkaniny z filtrem UV z praktycznym markerem na magnes, 2 zestawy markowych piłek golfowych Callaway z najnowszej edycji ERC Soft i ERC Soft X, miesięczną prenumeratę dziennika „Puls Biznesu” w wersji cyfrowej oraz lunchbox.

RODZINNY PIKNIK GOLFOWY

RODZINNY PIKNIK GOLFOWY

Po zakończeniu zawodów, w oczekiwaniu na ceremonię wręczenia nagród, na zawodników czekają: catering w formie grilla, profesjonalne sesje fittingowe prowadzone przez specjalistów firmy Callaway oraz konkurs puttowania.

KONKURS HOLE-IN-ONE

AKADEMIA GOLFA

Osoby towarzyszące zawodnikom będą miały możliwość wzięcia udziału w Akademii Golfa z atrakcyjnymi nagrodami prowadzonej przez trenerów Sobienie Golf Academy.

 

Wszelkie informacje dostępne są na: https://www.pb.pl/pbcup/

Relacja z pierwszej edycji PB Cup, do przeczytania: TUTAJ

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni