Fot: PZG

Odświeżone logo PZG i inne nowości.

Jest nowoczesne i łatwe do zapamiętania – od listopada Polski Związek Golfa będzie używać uproszczonego logo „Polski Golf”. Oprócz zmiany identyfikacji wizualnej przedstawiamy również modyfikacje w systemie Eagle 2.0.

Logo Polski Golf

polski golf_logoNowe logo Związku nawiązuje do poprzedniego znaku, lecz zamiast napisu Polski Związek Golfa, widnieje napis Polski Golf. Lifting logotypu odnosi się do obecnego trendu w logotypach sportowych na świecie, w którym odchodzi się od „związkowości”, a podkreśla się narodowy charakter danej dyscypliny (np. Polski Hokej, Polska Siatkówka, England Golf, Wales Golf, Golf Australia). Dodatkowo taki zabieg zwiększa rozpoznawalność marki poza granicami kraju.

Autorem projektu (zarówno poprzedniego, jak i obecnego) jest Daniel Faligowski, grafik z Poznania.

polskigolf

logotypy

 

Modyfikacje w Eagle 2.0

Zdjęcie profilowe w Koncie Golfisty

Od kilku miesięcy każdy zawodnik HCP może dodawać swoje zdjęcie profilowe w Koncie Golfisty. Zdjęcie użytkownika będzie wyświetlane w modułach livescoringu oraz w Rankingu PZG. Zachęcamy do wgrywania swoich plików.

zmiana zdjecia

Nowa karta turniejowa

Zmiany w karcie turniejowej odnoszą się przede wszystkim do odświeżonego layoutu livescoringu (nowe kolory, czytelność, responsywny widok). Zostały również dodane zdjęcia zawodników w widoku score card.

Karta turniejowa

Livescoring TV

Od połowy października zostały zakończone prace nad livescoringiem TV. Funkcjonalność dostępna jest dla administratora danego turnieju w systemie Eagle’u w zakładce Dane turnieju zarówno dla turniejów indywidualnych, match play oraz drużynowych.

zakladnka dane turnieju livescoring tv

W przypadku turniejów indywidualnych administrator ma do wyboru trzy rodzajów livescoringu w wybranym formacie (stroke play brutto/netto, stableford brutto/netto):

  • indywidualny z wynikami poszczególnych rund,
  • indywidualny ze zdjęciami zawodników,
  • indywidualny hole by hole.

livescoring

 

Żródło: PZG

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni