Adrian Meronk. Doha. Fotos: Joanna Meronk

Odliczanie do 🐪 Qatar Masters.

Trwają przygotowania do  Commercial Bank Qatar Masters.

 

 

Po wczorajszej osiemnastce,  Adrian Meronk rozegrał dzisiaj dziewięć dołków i była to jego ostatnia gra na polu przed turniejem. Towarzyszył mu zawodnik European Tour – Max Schmitt, który właśnie przemieścił się do Kataru z Omanu, gdzie uplasował się na pozycji T27.

 

 

Po grze Adriano udał się na zasłużone  👏 zabiegi fizjoterapeutyczne, które są w wyczynowym sporcie standardem i koniecznością. Wieczorem odbyło się oficjalne 🏁 otwarcie turnieju. Jak depeszuje nieoceniona  Joanna Meronk gra Adriana prezentuje się dobrze, wszystkie elementy działają. Da się już wyczuć wszechogarniające napięcie i 🌡️ gorączkę turniejową. Jest bardzo ciepło, a pole przypomina wielkie 🐜 mrowisko, gdzie każdy biega jak oszalały i ma jakąś swoją misję do spełnienia. W organizację imprezy zaangażowane jest mnóstwo ludzi, a każdy dokładnie wie co ma robić. Nasza ekipa spotkała nawet Polaków, którzy odpowiadają za kamery i zajmują się wpisywaniem wyników na tourze.  Grono kibiców powiększa się, a dzisiaj odszukali oni Adriana i jego mamę, żeby się przywitać.

Przez pierwsze dwa dni razem z Adrianem zagrają dwaj aktualnie występujący na European Tour zawodnicy: zwycięzca na Challenge Tour 2016 – Francuz Adrien Saddier i zwycięzca na Alps Tour 2013 – Anglik Ben Evans. W czwartek rozpoczną oni rywalizację o godzinie 10.50 – czasu polskiego, startując z pierwszego TEE, a w piątek, o 6.15, z TEE dziesiątego. #Kibicujemy #GoMeronk🌪

 

📸 Joanna Meronk

Napisała i opracowała: Kasia Nieciak

 

#TeamMeronk #AdrianMeronk #QatarMasters #EuropeanTour #Golf#GolfChannelPolska

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni