Rickie Fowler, Justin Thomas, Jordan Spieth. Par 3 Contest 2016 Masters Tournament. Augusta National Golf Club. 06 April 2016.. EPA/ANDREW GOMBERT Dostawca: PAP/EPA.

Najlepsze Rundy Finałowe – FedEx Cup Playoffs

Zapraszamy na wnikliwy przegląd rund finałowych wszystkich turniejów FedEx Cup Playoffs z 2017 roku.  To wspaniałe widowiska, w którym podziwiać możemy między innymi takie gwiazdy jak: Jordan Spieth, Justin Thomas, Rickie Fowler, Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Rose, Jason Day, Phil Mickelson, czy grający mimo  kontuzji żebra Rory McIlroy. 

 

The Northern Trust

Wyndham Championship był ostatnim turniejem sezonu zasadniczego PGA Tour. W grze pozostało tylko najlepszych 125 zawodników w rankingu FedExCup, którzy przechodzą do ultra lukratywnej fazy PLAYOFFS, składającej się z czrech turniejów: The Northern Trust, Dell Technologies Championship, BMW Championship i Tour Championship.

Tutaj dostępna jest oryginalna zapowiedź The Northern Trust

 

Dell Technologies Championship

Druga odsłona  FedExCup Playoffs – Dell Technologies Championship nie przenosi się zbyt daleko. Po turnieju The Northern Trust, rozgrywanym na polu Glen Oaks Club, w Nowym Jorku, tym razem podziwiać będziemy rozgrywki w Bostonie, na polu TPC Boston, które prawie każdego roku przechodzi jakieś kosmetyczne zmiany.

Tutaj dostępna jest oryginalna zapowiedź DELL TECHNOLOGIES CHAMPIONSHIP

 

BMW Championship

Gra przenosi się z Bostonu, pod Chicago,  na pole Conway Farms Golf Club, w miejscowości Lake Forest. W rywalizacji o poruszający wyobraźnię 10-cio milionowy bonus, przyznawany zwycięzcy rankingu FedExCup, tym razem wystartuje tylko 70 najlepszych.

 

Tutaj dostępna jest oryginalna zapowiedź BMW Championship

Artykuł o rywalizacji dwóch kolegów z dzieciństwa: JORDAN vs JUSTIN

 

TOUR Championship

Jordan Spieth jest drugim graczem w historii, który bez ani jednego zwycięstwa w trzech pierwszych turniejach Playoffs, przewodzi w rankingu, przystępując do rozgrywki, w ostatnim turnieju sezonu PGA Tour. Do tej pory w takiej sytuacji był tylko Tiger Woods.

Tutaj dostępna jest oryginalna zapowiedź Tour Championship 

 

***

SZCZEGÓŁOWY PLAN TRANSMISJI JEST NASTĘPUJĄCY:

 

Czwartek 21.05. 2020

8.00 – 12.00 Sony Open – ostatnia emisja

19.00 – 01.00 The Northern Trust

 

Piątek

08.00 – 14.00 The Northern Trust 

19.00 – 00.00  Dell Technologies Championship

 

Sobota

8.00 – 13.00 Dell Technologies Championship

19.00 – 00.00 BMW Championship

 

Niedziela

8.00 – 13.00 BMW Championship

19.00 – 00.00 TOUR Championship

 

Wtorek 

10.30 – 15.30 BMW Championship

 

Środa

10.30 – 15.30 TOUR Championship

 

Zapraszamy!

 

Opracowała: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni