Największa konferencja online dla Kobiet Biznesu

Businesswomen Virtual Summit, którego Partnerem jest Golf Channel Polska, to jedyne w swoim rodzaju
w pełni wirtualne seminarium, podczas którego wystąpią eksperci w swoich dziedzinach, spotka się ponad 450 przedsiębiorczych osób żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości. 23.05.2020 rozpocznie się największy e-kongres dla kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych e-wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

Jak podmieść efektywność przedsiębiorstw w czasach chaosu i zmian? Jak bardzo innowacyjny jest kobiecego stylu zarządzania? Jak rozwijać własną firmę, zwiększyć skalę działania, sprawić by wskaźnik rentowności wzrósł? Te i wiele innych zagadnień poruszymy podczas spotkania.

Zaproszeni eksperci podczas Businesswomen Virtual Summit  przekażą praktyczną wiedzę i podziela się doświadczeniem. Pokażą jak wysoki jest poziom przedsiębiorczości Polek na tle Unii Europejskiej i jak bardzo jest istotna ich rola na rzecz wzrostu gospodarczego i zatrudnienia. Przykłady polskich businesswoman i tych z zagranicy. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się również jak budować sieć kontaktów i systemu wzajemnego wsparcia na płaszczyźnie biznesowej oraz na czym właściwie polega work-life balance.

Prelegenci:

Sławek Muturi – stworzył największą w Polsce firmę obsługującą mieszkaniowy najem. Dzięki finansowej niezależności zimą, jak bocian, odlatuje do ciepłych krajów. Ale marzy o wolności absolutnej. „Na stare lata chcę zostać wędrownikiem” – planuje.

Beata Drzazga – Założycielka i właścicielka największej Firmy Medycznej w Polsce BetaMed SA, świadczącej usługi medyczne w domu pacjenta i w Clinice Centrum Medycznym w Chorzowie.

Dominika Flaczyk – Prezes Zarządu Grupy Profesja Sp. z o.o. i Systemowej Szkoły Przedsiębiorczości Sp.
z o.o. Przedsiębiorca, mentor, działaczka społeczna, a nade wszystko mama dwójki wspaniałych dzieci.

YLO Violin (Ilona Perz-Golka) jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii.

Zarejestruj się na wydarzenie tutaj

www.businesswomanlife.pl

Materiały Partnera

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni