Nadjeżdża BMW Golf Cup Ladies Edition!

BMW Golf Cup Ladies Edition to turniej przeznaczony wyłącznie dla kobiet, który Golf Channel Polska objął patronatem. W Polsce golfistki to coraz liczniejsza grupa, odnosząca coraz większe sukcesy. Możemy się pochwalić Katarzyną Selwent, Dorotą Zalewską czy Dominiką Gradecką. Warto śledzić postępy młodych: Marii Żrodowskiej, Nicole Polivchak i Julii Korus.

– Mamy również utalentowane amatorki, dla których wymienione nazwiska mogą być inspiracją. Właśnie dla takich ambitnych kobiet postanowiliśmy stworzyć nowy turniej – mówi Kinga Budzisz, brand experience customer manager w BMW Polska.

W gronie kobiet

BMW od lat wspiera golfa na całym świecie, w tym w Polsce przy organizacji BMW Golf Business League. Turniej BMW Golf Cup Ladies Edition to naturalny krok w rozwoju golfowej oferty.

– Nasza Biznes Liga pozostaje raczej „męskim” turniejem, w którym panie uczestniczą sporadycznie. Do wygrania jest tutaj wyjazd na światowy finał BMW Golf Cup International. Chcieliśmy, aby kobiety mogły powalczyć o tę fantastyczną nagrodę tylko w swoim gronie – mówi Kinga Budzisz.

Golfowa podróż marzeń

W ubiegłym roku finał BMW Golf Cup International odbył się w Dubaju. Na jedno z najlepszych pól świata pojechało wówczas 114 amatorów golfa z 40 krajów. Wśród nich Agata Bill, która dla magazynu „Golf&Roll” tak relacjonowała wydarzenie: „Po prostu golfowa podróż marzeń. Spodziewaliśmy się wielu atrakcji, ale rozmach, z jakim organizatorzy podeszli do sprawy przerósł nasze nawet najśmielsze oczekiwania”.

Zawodnicy uczestniczyli m.in. w kolacji na pustyni, gdzie poznawali kuchnię i kulturę arabską. Akademię golfa poprowadził wówczas Colin Montgomerie, który wręczał także nagrody podczas finałowej gali. Film z wydarzenia można obejrzeć na stronie bmwgolfsport.com.

 

Kolejne atrakcje

To dopiero początek. Organizatorzy przewidzieli także inne nagrody, które podgrzewają turniejowe emocje. Można także liczyć na pobyt i wyjątkowy relaks w jednym z hoteli Dr Irena Eris (z osobą towarzyszącą) czy BMW na weekend.

Wśród nagród m.in.:

Wyjazd na światowy finał BMW Golf Cup International, wyjazd na finał BMW Golf Business League do PGA Catalunya od Golf24Travel, za hole in one, weekend z osobą towarzyszącą w jednym z hoteli Dr Irena Eris, samochód BMW na weekend i wiele, wiele innych …

Tym razem finał BMW Golf Cup International rozegrany zostanie w RPA na polu Fancourt Golf Resort.

BMW Golf Cup Ladies Edition

9 września, First Warsaw Golf, Rajszew

Zapisy trwają!

Więcej informacji: bmwgolf.pl

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni