Przesiep Open 2018.

Nadciąga Przesiep!

Trzecia edycja turnieju o przewrotnej nazwie Przesiep Open by mitukiewicz.pl odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Założenia turnieju pozostają niezmienione – rywalizacja na najwyższym poziomie oraz integracja golfistów z całej Polski.

 

 

 

Turniej, który jest częścią rankingu światowego WAGR gromadzi najlepszych graczy w Polsce. W poprzednich edycjach wśród zawodowców najlepsi byli Adrian Meronk (2017) i Juan Ochoa (2018), a wśród amatorów – Alejandro Pedryc (2017) i Michał Bargenda (2018). Wysoki poziom sportowy i dobre wyniki dały awans Alejandro o 300 miejsc, a Michałowi o ponad 500 miejsc w rankingu światowym.

 

 

Gracze z HCP 9,9 i poniżej oraz profesjonaliści grają z białych tee w formacie Strokeplay brutto w czterech grupach, do których kwalifikują się po pierwszej rundzie. Dla golfistów z HCP powyżej 10,0 -którzy grają z żółtych tee, czekają nagrody za najlepsze wyniki Strokeplay netto oraz Strokeplay brutto. Dodatkowo, aby zintegrować golfistów z całej Polski, prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa, a zawodnicy będą dobierani z różnych grup HCP.

 

 

Taka formuła turnieju to doskonała okazja, aby współuczestniczyć w rywalizacji najlepszych golfistów w Polsce. To nie koniec atrakcji – do wygrania oraz wylosowania będą również wyjazdy na zimowy International Przesiep w Hiszpanii, a wyniki zawodników będą naprawdę „na żywo” – livescoring będzie bowiem prowadzony dołek po dołku.

 

 

Pełną relację z turnieju oraz wywiady z zawodnikami będzie można zobaczyć w Golf Channel Polska, patrona medialnego turnieju JB Przesiep Open by mitukiewicz.pl

 

Nad wydarzeniem patronat objął Polski Związek Golfa oraz PGA Polska.

 

Więcej informacji na www.przesiep.pl, rejestracja na turniej – goo.gl/E8n4Z5

 

Sponsorzy turnieju: Syzygy, Travel&Action oraz Bogi Golf

Partnerzy turnieju: Sobienie Królewskie Golf & Country Club, GolfBox, Rosa Private Golf Club, Toya Golf & Country Club Wrocław, Gradi Golf Club oraz Dr Irena Eris

Patroni medialni: Golf Channel Polska oraz Golf&Roll

 

Zapraszamy!

 

Źródło: Mituś

Zdjęcia: Kasia Nieciak

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni