Rory McIlroy. 116th US Open Championship. Oakmont Country Club. EPA/MICHAEL REYNOLDS Dostawca: PAP/EPA.

Mistrzowskie lekcje: Zwycięzcy US Open.

US Open to jeden z najtrudniejszych turniejów w kalendarzu golfowym. Pola na których rozgrywane są te niezwykle prestiżowe zawody, zwykle stanowią prawdziwy test umiejętności golfowych, cierpliwości i odporności psychicznej.

Klasyczne US Open to zwykle piekielna kombinacja, wąskich fairwayów, soczystego roughu, bardzo szybkich greenów i długiego pola. Wszystko to miała tegoroczna, już 118. edycja turnieju. Zwycięzca – Brooks Koepka, wygrywał z wynikiem dwóch uderzeń powyżej par, a cut ustawiony został na +8! Ostatni z zawodników, który przez ten cut przeszedł, pochwalić mógł się dość wybujałym wynikiem +26, a do weekendu nie dotrwała cała plejada golfowych herosów.

 

 

W najnowszym odcinku Mistrzowskich Lekcji, zwycięzcy US Open tłumaczą, jak udało im się wygrać. Jim Furyk i Rory McIlroy doradzają w zakresie celności z tee, Fuzzy Zoeller pokazuje, jak uderzyć idealnie z bunkra, a Hale Irwin opowiada, jak radzić sobie na szybkich greenach. Sekrety swojej gry zdradzają jeszcze Johnny Miller i Tom Watson!

 

 

To prawdziwa uczta ze zwycięzcami najtrudniejszego testu golfowego na naszej planecie!

 

Bardzo poranna premiera w Golf Channel Polska – w poniedziałek 9 lipca o godzinie 7.00

Powtórki w poniedziałek, o godzinie 11.00 i 18.30 oraz w innych terminach.

 

Ucz się od najlepszych!

 

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni