Zdjęcie: Jessica Danser/Golf Channel

Masters czy miesiąc miodowy? Adam Hadwin (chyba) zna już odpowiedź.

PALM HARBOUR, Fla. – Adam Hadwin musiał wstrzymać swoje plany na miesiąc miodowy, po tym jak przełamał się w niedzielnej rundzie na Valspar Championship.

Z datą ślubu wyznaczoną na 24 marca, ustalił, że z pewnością nie zagra w nadchodzącym WGC-Match Play. To będzie drugi turniej World Golf Championships, który pominął w swoim grafiku, po tym jak zrezygnował z gry na Honda Classic, mimo tego, że znajdował się na 12 pozycji w rankingu FedEx Cup. Chciał mieć dwa tygodnie wolnego.

„To nie jest ostatnie WGC”, powiedział

Jednak jedno wydarzenie zmieni jego plany na najbliższą przyszłość.

Po tym, jak zakwalifikował się do Masters, Hadwin wraz ze swoją narzeczoną, Jessicą Kippenberger, będą zmuszeni dokonać zmian w planach na swój miesiąc miodowy. Pierwotnie mieli zamiar udać się na dziesięciodniową wycieczkę na Polinezję Francuską, dwa tygodnie po ślubie.

Hadwin powiedział, że zarezerwował bilety lotnicze z możliwością zwrotu – „W razie, gdybym dostał się na Masters. Zawsze jest jakaś szansa, prawda?” – Ale miał też nadzieję na odzyskanie kaucji z hotelu Four Seasons.

„Nie ważne, że wygrałem dużą sumę w tym tygodniu”, powiedział. „Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto”.

Czy całkowita zmiana planów i wzbogacenie się o 1,2 Miliona dolarów, sprawią, że przyszła panna młoda poprosi o całkowicie nowy miesiąc miodowy?

„Ooo taak, to jest bardzo dobry pomysł!”, Powiedziała Jessica na 18 greenie. „Chyba będę musiała to przemyśleć”.

 

Autor: Ryan Lavner | Tłum.: Jacek Gazecki

Golfowe Newsy
Partnerzy oficjalni